• USD 36.6
  • EUR 35.3
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Україна допоможе польським братам експортом електрики, – президент

Президент Володимир Зеленський повідомив, що Польща звернулася до України з проханням допомогти експортом електроенергії, і це буде забезпечено

Президент Польщі Анджей Дуда та президент України Володимир Зеленський
Президент Польщі Анджей Дуда та президент України Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це йшлося у вечірньому зверненні президента, передає "ДС".

"Польща звернулася до нас з проханням допомогти в енергетичній сфері, зокрема, експортом електрики. Звичайно, ми це забезпечимо. Польським братам, які допомагають нам з першого дня, ми завжди допоможемо", — сказав український лідер.

Зеленський повідомив, що в ході зустрічі з прем’єром Польщі Матеушем Моравецьким обговорив також питання черг на україно-польському кордоні.

"Маємо згоду щодо того, як вирішити цю проблематику. Голова уряду України зі своїм польським колегою мають узгодити всі технічні деталі", — сказав президент.

Також він обговорив із Моравецьким питання спільного митного контролю, розширення пунктів пропуску на кордоні та спрощення поштового обміну між Україною та державами Євросоюзу.

"Я звернувся до пана прем'єр-міністра Польщі з пропозицією знизити ціну поштових відправлень. Це важливо для наших людей, для всіх, хто зараз потребує особливої підтримки", — сказав Зеленський.

Як писала "ДС", прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький та президент Латвії Егілс Левітс прибули з візитом до Києва, де зустрілися з президентом України Володимиром Зеленським.

На Алеї сміливості в Києві у п’ятницю, 9 вересня, було відкрито таблички, присвячені президенту Латвії Егілсу Левітсу, прем’єрам Польщі та Чехії – Матеушу Моравецькому й Петру Фіалі, колишньому польському віцепрем’єру Ярославу Качинському та експрем’єру Словенії Янезу Янші.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua