• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Україна отримає 200 млн євро допомоги від Німеччини: куди спрямують кошти

України отримає від Німеччини грант обсягом 200 млн євро для покриття витрат з виплати допомоги на проживання переселенців

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Міністерства фінансів України, передає "ДС".

"Вдячний уряду Німеччини та команді Кредитної установи для відбудови за надзвичайну підтримку у цей визначний для України історичний період. 200 млн євро грантових коштів допоможуть уряду України та надалі підтримувати осіб та сім’ї, які в результаті російської військової агресії вимушені були залишати свої домівки та тимчасово виїхати в більш безпечні регіони України", — заявив міністр фінансів Сергій Марченко.

Також міністр відзначив зусилля Німеччини у підтримці інтересів України на міжнародній арені, під час їх головування у G7 цього року.

Сторони також обговорили стан фінансової та економічної системи України, а також інші проекти, які реалізуються за підтримки Німеччини. Берлін вже надав Києву 1,5 млрд євро від початку вторгнення РФ.

"Ці кошти спрямовано на бюджетну підтримку першочергових соціальних видатків та видатків у сфері освіти та охорони здоров’я, допомоги ВПО, а також підтримку державних програм з кредитування малого та середнього бізнесу в Україні", — додали наостанок.

Як писала "ДС", Угорщина на засіданні міністрів фінансів Європейського Союзу заблокувала надання Україні 18 млрд євро допомоги у 2023 році.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua