• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Український "Альфа-Банк" продовжує працювати в окупованому Херсоні

Донька російського банку "Альфа-Банк", який належить олігарху Михайлу Фрідману, продовжує працювати в окупованому Херсоні

"Альфа-Банк"
"Альфа-Банк"
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив перший заступник голови обласної ради Юрій Соболевський, передає "ДС".

Він повідомив, що Херсонський міськводоканал виставив херсонцям рахунки за воду в рублях за тарифами, які затвердила окупаційна влада. 

На фотографіях, які опублікував Соболевський, видно, що сплатити за воду жителі Херсона мають в рублях, на "рублевий" банківський рахунок, відкритий в "Альфа-Банку".

Попри те, що в "Альфа-Банку Україна" спростували цю інформацію, місцеві жителі зазначають, що рахунки є реальними і квитанції дійсно приходили.

Нещодавно посол України в США Оксана Маркарова закликала ліквідувати український "Альфа-Банк". На її думку, не лише акціонери, але й пересічні співробітники українського банку є прихильниками російської агресії та підтримують Путіна.

Про те, що "Альфа-Банк" досі залишається підконтрольним росіянам заявляв й фінансовий експерт Олексій Комаха.

"Попри війну та законодавчі обмеження, в Україні продовжують працювати щонайменше два банки, які належать громадянам РФ. Найбільший у країні "Альфа-Банк", підконтрольний російському олігарху Михайлу Фрідману, одному з найбагатших бізнесменів РФ, наближеному до Путіна, та невеликий "Перший інвестиційний банк", PIN bank, який офіційно належить громадянину РФ Євгенію Гінеру з оточення Путіна та Кремля", – повідомляв він.

    Реклама на dsnews.ua