• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

Укргазбанк підключив можливість шерінгу цифрових документів

Державний Укргазбанк запровадив дистанційну ідентифікацію та верифікацію нових клієнтів за допомогою шерінгу документів у "Дії" через мобільний додаток "ЕКО-банк Онлайн"

Укргазбанк дозволив шерінг цифрових документів
Укргазбанк підключив можливість шерінгу цифрових документів / Pixabay
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили у фінустанові, передає "ДС".

Шерінг – це отримання копій цифрових документів, підписаних особистим КЕП користувача "Дії" ("Дія.Підпис"), у вашу систему. Шерінг дозволяє отримувати копії цифрових документів за допомогою мобільного застосунку "Дія" у форматі PDF-файлів.

Провести верифікацію можна за допомогою Дії через "ЕКО-банк Онлайн":

1.    Завантажте мобільний додаток "ЕКО-банк Онлайн".

2.    Введіть свій номер телефону (авторизація підтвердиться ОТП – паролем у вигляді sms) та створіть особистий пароль для входу у додаток.

3.    Якщо ви новий клієнт, то пройдете верифікацію та ідентифікацію за допомогою функції шерінгу e-паспорту: обравши опцію "Передати через "Дія", ви перейдете до "Дії".

Важливо! Для того, щоб передати документи банку, у користувача повинен бути створений "Дія.Підпис", в іншому випадку необхідно його створити.

4.    Користувач підтверджує передачу документів у "Дії" та при успішній автентифікації автоматично спрямовується на сторінку додатку "ЕКО-банк Онлайн".

Далі Укргазбанк отримує документи користувача та, якщо все добре, зберігає їх і пропонує здійснити клієнту наступні кроки:

  • заповнити у додатку "ЕКО-банк Онлайн" опитувальник;
  • підписати заяву-договір за допомогою "Дія.Підпис";
  • повідомити електронну пошту, на яку буде відправлений договір.

Клієнт отримує повідомлення про реєстрацію, а заяву-договір банк відправляє на електронну пошту.

У додатку Укргазбанк також пропонує обрати продукт з віртуальною карткою: "Pro-Запас" або "єПідтримка", і автоматично відкриває клієнту картковий рахунок.

    Реклама на dsnews.ua