• USD 36.6
  • EUR 37.5
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

"Укргазбанк" приєднався до відновлення зруйнованої амбулаторії в Макарові

"Укргазбанк" долучився до спільного проєкту KSE Foundation та Міністерства охорони здоров'я, мета якого — зібрати 20 млн грн на відбудову медичної амбулаторії селища Макарів на Київщині

Лікарня у Макарові
Зруйнована лікарня у Макарові
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили у пресслужбі "Укргазбанку", передає "ДС".

"Широкомасштабне російське вторгнення стало неймовірним викликом для всієї спільноти. Українці збирають гроші на бронежилети, тепловізори та дрони, переганяють із-за кордону на лінію фронту автомобілі. Пересічні громадяни, підприємці та представники великого бізнесу вкладаються у відбудову зруйнованої окупантами інфраструктури. Не залишається осторонь цих процесів і "Укргазбанк", — зазначили в установі.

Спільно з міжнародною платіжною системою Visa держбанк долучився до спільного проєкту, мета якого — зібрати 20 млн грн на відбудову медичної амбулаторії селища Макарів на Київщині. 

Селище зазнало значних руйнувань під час активних бойових дій на Київщині. Російські військові знищили амбулаторію Макарівського центру первинної медико-санітарної допомоги вщент. Проте для якісного життя місцевої громади медичну інфраструктуру селища слід відновити якнайшвидше, переконані в "Укргазбанку". 

Відбудова амбулаторії в Макарові
Проєкт відбудови амбулаторії

Свої зусилля у цьому проєкті об'єднали команда Фонду KSE, Міністерство охорони здоров'я України, Київська обласна військова адміністрація та Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги. Збір коштів вже розпочався.

Для допомоги у зборі коштів у мобільному застосунку "Укргазбанку" створили окрему опцію, за якою кожен клієнт банку може перерахувати гроші на відновлення амбулаторії.

Це можна зробити за таким алгоритмом: "Послуги" – "Благодійність" – "Благодійний фонд Київської школи економіки" – "Макарівський медичний центр" – "Купити цеглинку для будівництва каркасу будівлі" (або вікна, двері та вентиляційну систему).

Зробити внесок можна також за посиланням: https://kse.ua/support/donation (опція — "War destroyed hospital").

В "Укргазбанку" запевняють, що кожна внесена гривня надійно захищена, бо знаходиться під контролем державного банку та міжнародної платіжної системи Visa. У мобільному застосунку також можна буде подивитися звіти щодо будівельних робіт.

Це вже не перший благодійний проєкт "Укргазбанку" у військовий час. Нещодавно банк запустив благодійний депозит "Відбудуємо міста разом", на який разом з клієнтами щомісяця спрямовує кошти на відбудову населених пунктів, найбільш зруйнованих під час війни. На цьому депозиті клієнти вже розмістили понад 133 млн гривень. 

Стати клієнтом "Укргазбанку" та долучитися його благодійних ініціатив можна онлайн через мобільний додаток "ЕКО-банк Онлайн" та шеринг цифрових документів у застосунку "Дія". 

Мобільний додаток Укргазбанку "ЕКО-банк Онлайн" можна завантажити за посиланням: https://online.ukrgasbank.com.

    Реклама на dsnews.ua