• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

У Давосі стартує Всесвітній економічний форум: хто представить Україну

У Давосі (Швейцарія) 16 січня стартує Всесвітній економічний форум

Всесвітній економічний форум
У Давосі стартує Всесвітній економічний форум / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті Всесвітнього економічного форуму, передає "ДС".

Форум триватиме до 20 січня. Цьогоріч він проходитиме під гаслом "Співпраця у фрагментованому світі". Серед тем, які планують обговорили — розв'язання енергетичних та продовольчих криз, боротьба з високою інфляцією, усунення соціальних уразливостей, протидія геополітичним ризикам.

"Вперше з 1970-их років світ стикнувся з хитким порушенням рівноваги, коли зростання та інфляція рухаються у протилежних напрямках. Це відбувається разом із посиленням геоекономічної фрагментації, вразливістю фінансового сектору, у тому числі завищеними цінами на активи та високим рівнем боргу, а також кліматичною кризою, що виходить з-під контролю. Якщо ці системні та взаємопов'язані ризики не будуть усунуті, обіцянка "десятиліття дій" може перетворитися на десятиліття невизначеності та нестабільності", — зазначають організатори.

У форумі братиме участь рекордна кількість глав держав та урядів — 52. Загалом очікується понад 2700 представників 130 країн.

Україну представлятимуть, зокрема, голова Офісу президента Андрій Єрмак, перший віцепрем'єр-міністр — міністр економіки Юлія Свириденко, голова НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов.

Як писала "ДС", представники Росії цього року участі у форумі не братимуть.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua