• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

На початку осені буде масова приватизація: Шмигаль розкрив плани Кабміну

З 1 вересня в Україні заплановано старт масової приватизації. Також держава запускає грантові програми, щоб мотивувати бізнес і людей створювати робочі місця

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це у Telegram повідомив прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль, передає "ДС".

"З 1 вересня в Україні має масово стартувати приватизація. Таке завдання поставив Президент України, Верховною Радою прийнято відповідне законодавство, Урядом розроблені всі підзаконні нормативні акти", — написав Шмигаль.

Зазначається, що прем'єр а селекторній нараді з керівниками областей дав завдання підготувати все необхідне для приватизації. За словами глави уряду, держава запускає грантові програми, щоб мотивувати бізнес і людей максимально створювати робочі місця.

"Оскільки мала приватизація в селах і містечках, де люди знають об’єкти, які роками стоять і неефективно використовуються, дасть можливість викупити ці приміщення за справедливу ціну та завдяки грантовим програмам швидко розпочати роботу", — додав він.

Також пресслужба Кабміну повідомляє, що приватизація дозволить розширити виробництво для аграріїв.

"У Міністерстві економіки повідомили, що на початку вересня, згідно з графіком, будуть оголошені аукціони на елеваторні потужності й на комбінати хлібопродуктів. Оператори ринку, які бачать дефіцит потужностей, зможуть взяти участь у цих конкурсах", — йдеться у повідомленні уряду.

Нагадаємо, ще у січні Денис Шмигаль дав завдання Міністерству економіки спільно із зацікавленими відомствами підготувати перелік держмайна на приватизацію та дорожню карту корпоратизації підприємств держави.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua