• USD 36.6
  • EUR 39.8
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

В ТАСКОМБАНКУ стартував акційний депозит зі ставкою до 20,23% річних у гривні

З нагоди прийдешніх новорічних свят ТАСКОМБАНК розпочав акцію "Свято депозитних відсотків", в рамках якої всі вкладники можуть збільшити процентну ставку при розміщенні кожного нового депозиту до 17% річних або отримати спеціальну акційну ставку – 20,23% річних в національній валюті

Реклама на dsnews.ua

Гарантований додатковий бонус складає +1%, +0,5% або +0,1% та додається до основної базової ставки, яка сягає 16% річних у гривні для вкладів з виплатою відсотків в кінці строку. Таким чином, разом з бонусом ставка сягатиме 16,1%, 16,5% або 17% річних.

Для отримання додаткового бонусу або акційної ставки необхідно оформити депозит "Строковий" у будь-якому відділенні ТАСКОМБАНКУ. Клієнт обирає скретч-картку та стирає захисне поле, дізнаючись про розмір бонусу до своєї відсоткової ставки або отримуючи акційну ставку 20,23% річних.

Акція "Свято депозитних відсотків" діє при оформленні вкладу "Строковий" в національній валюті з терміном розміщення на 3, 6, 9 або 12 місяців. Сума вкладу становить від 1000 гривень. Депозит оформлюється у відділенні.

Термін проведення акції – з 1 по 30 грудня 2022 року.

ТАСКОМБАНК – універсальний український банк, що активно розвивається. Його засновано в 1989 році, він є одним із найбільш досвідчених комерційних банків України. В 2004 році приєднався до Групи "ТАС", яка нині є однією з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни. Посідає 4 місце серед банків з українським приватним капіталом за розміром активів та входить до переліку 20 найбільших банків країни. ТАСКОМБАНК серед системно важливих банків, а також є банком-агентом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та здійснює виплати гарантованих сум вкладів клієнтам банків, що виводяться з ринку.

    Реклама на dsnews.ua