• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

В Україну з Росії завезли першу партію вугілля для Луганської ТЕС

В Україну поставили перші 60 вагонів вугілля для Луганської теплоелектростанції

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це у Facebook повідомила представник української делегації у Тристоронній контактній групі по Донбасу Вікторія Страхова, передає "ДС".

"Перші 60 вагонів вугілля для Луганської ТЕС зайшли в Україну. Тепер можна бути впевненою, що місто Щастя та прилеглі населені пункти будуть щасливими хоча б у плані тепла. І тепло буде в сім'ях, члени яких живуть по обидва боки контактної лінії", — написала вона.

Раніше Страхова повідомляла, що через особливості логістичного розміщення Луганської ТЕС постачання енергетичного вугілля туди можливе тільки з РФ, зокрема це стосується антрациту з Ростовської області. Оскільки імпорт антрациту з РФ квотується, Страхова порушила питання пріоритетності квот для Луганської ТЕС. Вона зверталася до заступника міністра економічного розвитку РФ Сергія Назарова.

Стабільна робота Луганської ТЕС не тільки забезпечує теплом та електроенергією мешканців Луганської області, а й живить Попаснянський водоканал, який забезпечує водою мешканців із обох боків лінії розмежування.

Нагадаємо, раніше прем'єр Денис Шмигаль говорив, що Луганську теплоелектростанцію в місті Щастя Луганської області буде переведено на газ у разі нестачі вугілля.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua