• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Віліс Дамбінс: "З початку війни група VS Energy надала допомогу українським військовим на суму понад 60 млн грн"

З початку війни група компаній VS Energy ні на день не припиняла своєї роботи, забезпечуючи населення електроенергією і водночас активно допомагаючи українській армії.

VS Energy надає допомогу українським військовим
VS Energy надала допомогу українським військовим на суму понад 60 млн. грн.
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів один з акціонерів компанії VS Energy, латвійський інвестор Віліс Дамбінс, передає "ДС" із посиланням на "РБК-Україна".

"Починаючи з 24 лютого, ми надали фінансову допомогу Збройним силам України на суму понад 30 млн грн, – зазначає Віліс Дамбінс. – Крім того, ми сприяли закупівлі обладнання для армії – дронів, бронежилетів, джипів, тепловізорів – на таку саму суму".

Загальна сума підтримки ЗСУ та гуманітарних ініціатив групою компаній VS Energy з 24 лютого 2022 року оцінюється у понад 60 млн грн.

"Водночас ми розуміємо, що наш бізнес відповідальний і за те, щоб люди, підприємства були забезпечені електроенергією. Тому наші співробітники роблять все можливе, щоб енергетична інфраструктура країни якісно функціонувала", – запевнив Віліс Дамбінс.

VS Energy володіє компаніями "Херсонобленерго", "Житомиробленерго", "Кіровоградобленерго", "Чернівціобленерго", "Рівнеобленерго". На підприємствах групи працює понад 11 тисяч співробітників.

З 2014 року акціонерами VS Energy є громадяни Європейського Союзу – Віліс Дамбінс, Валтс Вігантс та Артурс Альбергс (усі – Латвійська Республіка), а також Олег Сізерман і Марина Ярославська (обидва – Федеративна Республіка Німеччина). Акціонери компанії засуджують неспровоковану атаку Росії, а також санкціоноване режимом Лукашенка використання території Білорусі для здійснення варварського акту агресії проти України.

    Реклама на dsnews.ua