• USD 41.2
  • EUR 44.8
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

Винниківська тютюнова фабрика вимагає негайного втручання ДБР і ГПУ, щоб розблокувати роботу підприємства

Бюро економічної безпеки блокує діяльність Вінниковської тютнової фабрики

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби підприємства, передає "ДС".

На підприємстві заявили про "повернення часів президента-втікача Віктора Януковича.

Крім того, у пресрелізі йдеться, що "БЕБ займається беззаконням і свавіллям, його слід негайно перезавантажити", а "тиск на бізнес зростає.

Прес-служба відзначає, що "через ці протиправні дії БЕБ фабрика не може працювати вже п'ять останніх місяців".

"БЕБ саме не розуміє, що шукає і що хоче знайти, і нічого протизаконного не знаходить. Особливо нищівними та збитковими для фабрики став останній місяць, коли БЕБ, спираючись на нову ухвалу суду, знищує підприємство, його багатодесятирічні напрацювання та репутацію", — заявляє компанія.

Зазначається, що "надзвичайні фінансові збитки завдано і фабриці, і Державному бюджету України, оскільки цього року підприємство планувало сплатити до бюджетів усіх рівнів понад 8,5 млрд. гривень".

"Торік, у 2023 р., фабрика сплатила понад 7 млрд. гривень. Виробничий план передбачав збільшення обсягів виготовлення продукції і відповідно платежів до бюджету. Цей план працівники БЕТ зірвали! Це в умовах війни, яку веде росія проти України, інакше як диверсією внутрішнього ворога назвати неможливо!", — йдеться у пресрелізі.

З огляду на це підприємство вимагає "перезавантажити діяльність Бюро економічної безпеки України та негайного втручання в цю ситуацію ДБР та Генеральної прокуратури України".

"Негайно дати правову оцінку діяльності БЕБ та розблокувати виробничу діяльність фабрики", — наголошує компанія.

"Ми здогадуємося, хто є замовником цієї атаки на підприємство і безпосереднім куратором цього беззаконня, і ми обов' язково найближчим часом зробимо цю інформацію публічною", — йдеться у заяві прес-служби фабрики.

    Реклама на dsnews.ua