• USD 28.4
  • EUR 32.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Як безробітним отримати: кредит під 0%: у Кабміні дали роз'яснення

Міністерство соціальної політики назвало умови надання допомоги малозабезпеченим сім'ям для організації підприємницької діяльності та отримання економічної самостійності

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби міністерства, повідомляє "ДС".

З 1 січня 2022 року безробітні малозабезпечені можуть отримувати фінансову допомогу від держави для старту власного бізнесу в рамках нової бюджетної програми, на реалізацію якої у держбюджеті на 2022 рік передбачено близько 100 млн. грн.

Така безвідсоткова фінансова допомога у розмірі до 15 мінімальних зарплат (на початок 2022 року – 97 500 грн.) зможе використовуватись лише для оплати рахунків на придбання обладнання та матеріалів, необхідних для започаткування власної справи.

"Сума, яка повертається державі, зменшується на розмір сплачених за три роки податків та єдиного соціального внеску. Крім того, якщо такий підприємець працевлаштує ще двох осіб за направленням центру зайнятості, повертати допомогу державі не потрібно", – зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, з 1 січня 2022 року безробітні малозабезпечені українці зможуть отримати фінансову допомогу від держави для започаткування власного бізнесу.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua