• USD 29.3
  • EUR 30.5
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

ЄБРР хоче з 2022 року зосередитися на інвестуванні в "зелені" проєкти

Європейський банк реконструкції та розвитку з 2022 року націлений інвестувати лише у ті проєкти, які відповідають цілям Паризької угоди щодо клімату

У 2021 році ЄБРР інвестував більшу частину коштів у "зелені" проєкти
У 2021 році ЄБРР інвестував більшу частину коштів у "зелені" проєкти / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив провідний менеджер банку з питань "зеленої" економіки та клімату Олександр Ніколаєнко, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Мета, яку ставить перед собою банк, полягає в тому, щоб 100% наших інвестицій, розпочинаючи з 2022 року, відповідали цілям Паризької угоди… Не допустити зростання середньосвітової температури більше ніж на 1,5 градуса Цельсія", — сказав він.

Ніколаєнко зазначив, що у 2021 році ЄБРР інвестував більшу частину коштів у "зелені" проєкти.

"Минулого року ЄБРР став більше ніж наполовину "зеленим банком". 51% наших інвестицій у всіх країнах (де працює ЄБРР – ред.) – інвестиції в "зелену" економіку, енергоефективність, відновлювану енергетику, заходи щодо адаптації до зміни клімату, а також у практики з управління відходами та біорізноманіттям", — перелічив він.

ЄБРР працює у 38 країнах світу та є провідним інституційним інвестором в Україні. Банк уже інвестував понад 15,5 млрд євро у 507 проектів у всій країні, приділяючи основну увагу стабілізації економіки та закріпленні результатів реформ, підвищенню енергоефективності та енергетичної безпеки, а також підтримці проектів у сільському господарстві, промисловості та сфері малого та середнього бізнесу.

Як писала "ДС", ЄБРР схвалив надання кредиту у 190 млн євро Державному агентству автомобільних доріг України для покращення технічного стану ділянок траси Київ-Одеса.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua