• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

Зеленський сказав, скільки грошей вдалося залучити завдяки платформі United24

За час роботи фандрейзингової онлайн-платформи United24 уже вдалося зібрати понад 5 млрд грн

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це на відкритті Другого міжнародного саміту перших леді та джентльменів у Києві заявив президент України Володимир Зеленський, передає "ДС" із посиланням на "Укрінформ".

"Ми запустили і принципово нову державну благодійну платформу — United24, яка дозволяє об’єднати потенціали різних, абсолютно різних суспільств, громадську активність на різних континентах світу, зусилля бізнесу і сфери культури, щоб реалізувати конкретні проєкти для захисту і відновлення нашої держави, які зараз нам дуже потрібні", — заявив Зеленський.

Також Зеленський під час онлайн-дзвінка обговорив з учасниками популярного музичного гурту Imagine Dragons їхню майбутню співпрацю з фандрейзинговою платформою United24 – вони просуватимуть напрям "Медична допомога".

Imagine Dragons приєдналися до легенди футболу Андрія Шевченка, видатної тенісистки Еліни Світоліної та американського актора Лієва Шрайбера, які вже допомагають платформі United24 збирати кошти для України.

Наступного амбасадора оголосять за тиждень.  

Нагадаємо, 5 травня стало відомо, що невдовзі буде запущено платформу для збору коштів на підтримку України в межах глобального проєкту United24.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua