• USD 36.6
 • EUR 37.2
 • GBP 44.2
Спецпроєкти

Зеленський у Лугано назвав принципи плану відбудови України

План відновлення Україні, який наша влада представляє на Міжнародній конференції у швейцарському Лугано, базується на кількох принципах – починаючи з гарантування максимальної безпеки і завершуючи локалізацією іноземних виробництв 

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Офіс президента України
Реклама на dsnews.ua

Про це у відеозверненні до учасників заходу розповів президент України Володимир Зеленський, передає "ДС".

Президент назвав такі принципи:

 1. Максимальна безпека,
 2. Максимальна технологічність,
 3. Максимальне дотримання екологічних стандартів,
 4. Максимальне застосування зелених технологій,
 5. Максимальна реалізацію принципу безбар´єрності,
 6. Максимальна Спрямованість на інтереси громад,
 7. Максимальна прозорість плануванні і використання коштів,
 8. Інституціональний розвиток. "Рух до набуття повноправного членства [в Євросоюзі, — "ДС"] передбачає реформи. Але й відбудова України передбачає реформи. Маємо посилити наші інституції і маємо ще поновлювати стандарти життя", — уточнив Зеленський.
 9. Максимальне укорінення проектів відбудови в реальному економічному житті України. "Потрібно, щоб результати відбудови працювали довгостроково. А отже, це створення робочих місць і нових виробництв в Україні. Локалізація вашого бізнесу, ваших бізнес-процесів в Україні", — звернувся президент до іноземних партнерів.

Нагадаємо, що у швейцарському місті Лугано сьогодні стартує дводенна Конференція з питань відновлення України. Українські високопосадовці і представники бізнесу представлятимуть Національний план відбудови, на фундаменті якого, як передбачається, можна буде реалізовувати ініціативи разом з міжнародними партнерами. 

Редактор: Алекса Швець
  Реклама на dsnews.ua