• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Зеленський закликав розширити санкції на атомну галузь РФ (ВІДЕО)

Президент Володимир Зеленський очікує від Європейського Союзу санкційних кроків щодо російської атомної галузі

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це йшлося у вечірньому зверненні президента, передає "ДС".

"Наші дипломати, вся держава працюють над тим, щоб розширити глобальні, зокрема європейські, санкції ще на російську атомну галузь, на Росатом, усіх, хто причетний до ракетної програми і ядерного шантажу держави-терориста. Вже є відповідні кроки партнерів – США, Британії, очікуємо відповідних кроків від Європейського Союзу", — сказав глава держави.

Зеленський нагадав, що у суботу було затверджено 10-й пакет санкцій ЄС щодо Росії, "і очевидно, що не останній".

Він запевнив, що санкції будуть запроваджуватись і надалі, "щоб нічого не залишилось від потенціалу російської агресії".

"Зараз у десятому пакеті є нові санкційні кроки потужні проти військової промисловості, фінансового сектору держави-терориста, проти пропагандистів, які втопили у війні російське суспільство, намагаються поширити свою брехню на весь світ. У них це точно не вийде", — підкреслив президент.

Нагадаємо, країни Європейського Союзу пізно ввечері в п'ятницю, 24 лютого, погодили десятий пакет санкцій проти Росії.

Нові санкції Європейського Союзу проти Росії охоплюють експорт на суму 11,4 млрд євро і включають обмеження на чутливі технології подвійного призначення та передові технології, які сприяють підвищенню військового потенціалу та технологічного вдосконалення Росії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua