• USD 36.6
  • EUR 37
  • GBP 44
Спецпроєкти

Злата Лагутіна: Податківці приходять консультувати ФОПів про застосування РРО/ПРРО

Управління Державної податкової служби в Києві проводить активну кампанію серед ФОПів щодо застосування РРО/ПРРО

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила голова столичного Управління ДПС Злата Лагутіна.

"Столичні податківці проводять активну інформаційну кампанію щодо використання сучасних касових апаратів. В рамках кампанії щоденно проводяться тематичні заходи. Ми активно співпрацюємо з бізнесом, мої колеги йдуть з роз’ясненнями безпосередньо до ФОПів і ці візити носять виключно інформативний характер", — сказала вона.

За словами керівниці столичної податкової, під час таких зустрічей з платниками, податківці роз’яснюють нововведення, відповідають на актуальні питання громадян та можуть проконсультувати стосовно роботи касового апарату. Окрім того, у рамках роз’яснювальної кампанії щодо застосування РРО/ПРРО, податківцями столиці здійснюється розсилка інформаційних повідомлень на електронні адреси підприємців. Вони містять тематичну інформацію та пам’ятки щодо РРО/ПРРО. Такі листи, як і візити податківців, також носять суто інформативний характер.

На сайті податкової служби створено окремий розділ "Програмні РРО", де платники також можуть знайти всю необхідну інформацію.

Нагадуємо, що з 01 січня 2022 року застосовувати РРО та/або програмні РРО при здійсненні розрахункових операцій (незалежно від виду діяльності та обсягу доходу) зобов’язані також фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку другої, третьої та четвертої груп.  

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу "InfoTAX":

Підписуйтеся на канали інформування ДПС:

    Реклама на dsnews.ua