• USD 36.6
 • EUR 39.3
 • GBP 44.7
Спецпроєкти

7 неочевидних порад щодо SEO-просування

Відкрийте будь-яку статтю про SEO-просування, і ви, найімовірніше, побачите стандартний набір рекомендацій: внутрішня оптимізація, лінкбілдінг, робота з семантикою тощо. Усе це, за великим рахунком, очевидно і про це сказано вже багато разів

SEO-просування
SEO-просування
Реклама на dsnews.ua

Ми ж хочемо дати кілька корисних і не найочевидніших рекомендацій, які зроблять просування ефективнішим і водночас не потребуватимуть великих трудовитрат. Але все ж нагадаємо, що якщо ви не дуже добре розбираєтеся в цій темі, краще замовити SEO просування сайтів у Києві у фахівців, щоб даремно не витратити час і гроші.

Ну а тепер — до порад!

 • Порада №1. Оптимізуйте зображення

Оптимізація зображень не тільки прискорює завантаження сторінок, а й загалом покращує користувацький досвід. Не забувайте додавати до зображень альтернативний текст і підписи, використовуйте оптимізовані формати зображень для інтернету і за можливості зменшуйте розмір файлу. Але стежте, щоб зображення при цьому не сильно втрачало в якості.

 • Порада №2. Не забувайте про теги заголовків

Здавалося б, порада досить очевидна, але все-таки… Наприклад, є поширена помилка, коли на сторінці присутні два заголовки H1 — це неправильно. Використовуйте заголовки різних рівнів — H2, H3, H4 і так далі. Це не тільки допомагає краще структурувати сторінку, а й сприяє більш коректній індексації сторінок пошуковими системами. 

 • Порада №3. Працюйте з локальним SEO

Якщо ваш бізнес має місцеву спрямованість, то необхідно оптимізувати свій сайт для локального SEO. Це охоплює використання правильних ключових слів, додавання компанії в Google My Business, налаштування місцевих каталогів тощо. Навіть якщо ваш сайт націлений на всю Україну, локальне SEO все одно може виявитися корисним і ефективним інструментом. Особливо в регіонах з підвищеною конкуренцією.

 • Порада №4. Оптимізуйте сайт для мобільних пристроїв

Знову ж таки, оптимізація під мобільні пристрої — порада доволі очевидна. Але все ще є власники сайтів, які її ігнорують. Як і ті, хто спочатку замовляє розробку десктопної версії сайту, запускає її, а вже після займається оптимізацією для мобільних пристроїв. Це неправильна стратегія. Коли ви запускаєте сайт, він уже має бути повністю оптимізований під мобільні гаджети.

 • Порада №5. Працюйте з тегами meta

Використання тегів meta description і title може допомогти збільшити кількість переходів на сайт з результатів пошуку. Крім того, правильне використання тегів meta keywords може допомогти пошуковим системам краще розуміти контент на вашому сайті.

 • Порада №6. Створюйте інфографіку

Взагалі багато власників сайтів і веб-розробників не приділяють належної уваги графіці на сайті — використовують стокові картинки або просто збирають більш-менш підходящі зображення з пошуку. Це не критична помилка, але ми все ж рекомендуємо підходити до питання використання зображень ретельніше. Інфографіка — це прекрасна можливість у стислій і наочній формі піднести відвідувачам сайту більше корисної інформації. Користуйтеся цим!

 • Порада №7. Використовуйте мікродані

Мікродані (мікророзмітка) — це метод розмітки відомостей про події, організації, товари та веб-сторінки, використовуючи стандартні HTML-елементи. Ви можете докладніше вивчити правила роботи з мікроданними на сайті schema.org. Рекомендуємо зробити це, якщо ви дійсно серйозно налаштовані на якісне і комплексне просування сайту.

Редактор: Віктор Костенко
  Реклама на dsnews.ua