• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Експертами Traders Union визначено п'ятірку пріоритетних ноутбуків для трейдингу на Форекс у 2023 році

Перед кожним трейдером, який планує торгувати фінансовими інструментами онлайн, постає непросте завдання — вибір відповідного пристрою. Для якісного трейдингу, особливо високошвидкісного, знадобиться потужний комп'ютер чи лептоп. Для торгівлі "на ходу", тобто без прив'язки до конкретного робочого місця, потрібний гарний ноутбук

Реклама на dsnews.ua

Експерти інформаційно-аналітичного ресурсу Traders Union максимально полегшили своїм читачам вибір пристрою з оптимальними технічними та функціональними характеристиками. Вони представили рейтинг ТОП-5 найкращих ноутбуків для трейдингу Форекс у 2023 році.

Як проходило формування списку пріоритетних для трейдерів ноутбуків

Як і при складанні будь-якого іншого рейтингу, експерти сайту Traders Union враховували величезну кількість параметрів, в даному випадку технічних характеристик. На їхню думку, ноутбук підходить для трейдингу, якщо він:

  • швидко працює;
  • довго не розряджається;
  • відрізняється високою якістю зображення;
  • сумісний з іншими пристроями;
  • підключається до високошвидкісного Інтернету.

Щоб реалізувати ці можливості на практиці, пристрій повинен мати процесор з високою потужністю, ємний акумулятор, екран з гарною роздільною здатністю, передову відеокарту. Крім того, він повинен мати багато фізичних портів для підключення стороннього обладнання, такого як додаткові монітори.

Всі ці вимоги враховували експерти Traders Union під час формування рейтингу найкращих торгових ноутбуків. Також вони звертали увагу на репутацію виробників, їхній досвід у розробці програмного софту та впровадженні інноваційних рішень.

Ноутбуки яких виробників є найкращим вибором для Форекс трейдерів у 2023 році

Перше місце у ТОПі, сформованому командою Traders Union, займає ноутбук Stealth 15M від тайванської корпорації MSI.

На другу позицію фахівці визначили модель MateBook X Pro від Huawei (версія Signature Edition).

Бронза в рейтингу Aspire 5 Slim від всесвітньо відомого бренду Acer.

Четверте місце надано розробці Gram 15Z995 південнокорейської компанії LG.

Замикає ТОП-5 ноутбук IdeaPad 3 15, зроблений китайським холдингом Lenovo.

Експерти не обмежилися сухим перерахуванням моделей. Вони підготували якісне дослідження, в якому розповіли про відмінні риси кожного з ТОП-5 найкращих ноутбуків для трейдингу Форекс і найважливіші плюси. Крім того, чесно вказані мінуси всіх моделей.

Рекомендації Traders Union для тих, хто ще не вибрав пристрій для трейдингу

Експерти ресурсу дали спільні поради щодо вибору лептопу для операцій із фінансовими активами. На початку статті перераховані технічні характеристики, які слід враховувати під час аналізу тієї чи іншої моделі.

Користь сайту Traders Union для трейдерів

Ресурс Traders Union виконує декілька завдань. По-перше, його читачі отримують якісні дані щодо фінансових ринків. Особливо корисний сайт буде для трейдерів, які торгують на Forex. Прогнози цін найліквідніших активів, ринкова аналітика, торгові сигнали, цікаві дослідження на актуальні теми – все це є на Traders Union.

Крім того, аналітики ресурсу регулярно оновлюють рейтинги брокерів та криптовалютних бірж, за допомогою яких кожен трейдер може вибрати надійного посередника на пріоритетний для нього ринок. Рейтинги формуються за унікальною методологією, яка враховує величезну кількість критеріїв та параметрів.

Також сайт Traders Union можна використовувати для отримання додаткового прибутку. Він доступний активним трейдерам та пасивним інвесторам, які заробляють на угодах із фінансовими інструментами. Усі умови нарахування бонусних коштів за прибуткову та збиткову торгівлю розписані на сайті Traders Union.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua