• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

Холодильні пристрої: параметри та основні характеристики

Неможливо уявити собі будинки, квартири та дачі без холодильного обладнання. Навіть найпростіший холодильник, але він має бути для комфортного зберігання продуктів харчування

Холодильні пристрої
Холодильні пристрої
Реклама на dsnews.ua

Цей пристрій давно став атрибутом сучасного будинку, забезпечуючи благоустрій та комфортні умови. Але техніка має властивість ламатися і іноді необхідно купувати нові пристрої.

Різноманітність моделей у наш час вражає. Тим більше є активний продаж холодильників від магазину "Фокстрот", де можна знайти велику кількість моделей під різні умови та запити. Брендів достатньо, щоб знайти гідний варіант та оформити замовлення з подальшою доставкою.

Класифікація холодильників

Побутові пристрої можна поділити на кілька видів за різними критеріями класифікації. Один із важливих критеріїв – кількість камер:

Однокамерні. Найпростіші моделі висотою до 150 см, що використовуються на дачах, офісах, готельних номерах і навіть барах. Іноді є невелике відділення для заморожування продуктів;

Двокамерні. Універсальний варіант для квартири та приватного будинку. Одна камера холодильна, друга морозильна з регульованими параметрами температури;

Багатокамерні. Крім холодильної та морозильної камери є зовсім інший відділ, який використовується для збереження свіжості продуктів. Його часто використовують для зберігання продуктів, що швидко псуються, які не хочеться заморожувати;

Side-by-Side. Двосторонні моделі, де одна сторона є холодильною, а інша – морозильною. Характерна риса – великі габаритні розміри.

Також є класифікація на кшталт охолодження. Статичне охолодження є традиційним елементом. Його мінус у тому, що необхідно часто розморожувати холодильник, тому що на задній стінці з'являється крига. Але також виділяють сучасну технологію No Frost, коли холодне повітря поширюється холодильником за допомогою вентиляторів.

Критерії вибору

Для двох людей корисний об'єм близько 200 літрів. Від цього параметра потрібно відштовхуватись, роблячи вибір. Тип і вид охолодження також визначається індивідуально, хоча багато хто останнім часом купувати холодильник No Frost через простоту обслуговування. Єдиний мінус у тому, що їжу потрібно закривати, бо вона обвітрюється.

Окремо виділяють захист від перепадів, генератор льоду, наявність вбудованого невеликого кулера, а також можливість переважування дверей.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua