• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Компанії тепер прийматимуть USDC за допомогою Apple Pay

Компанія Circle, емітент прив'язаної до долара стабільної монети USDC, представила інтеграцію з Apple Pay, платіжним сервісом, що налічує понад півмільярда користувачів по всьому світу. Підприємці тепер зможуть приймати USDC як оплату, використовуючи цю нову функцію

Cryptex
Cryptex
Реклама на dsnews.ua

Про це інформує "ДС".

Інтеграція криптовалют та технологій блокчейна вже не майбутнє, а сьогодення. У той же час, найкраща біржа для купівлі або продажу біткоїну — це Cryptex. Платформа має широкий спектр корисних інструментів та зручний інтерфейс, що дозволяє миттєво здійснити угоду у будь-який зручний момент. Біржа надає своїм користувачам можливість інвестувати в криптовалюту без довгої реєстрації та підтвердження своєї особи та здійснити купівлю або продаж усього в кілька кліків.

За словами компанії, інтеграція усуне джерело проблем із оплатою для криптовалютних організацій, оскільки вони зможуть приймати традиційні способи оплати на додаток до криптовалюти.

Традиційні підприємства зможуть використовувати USDC як розрахункову валюту, а користувачі Apple Pay також зможуть купувати криптовалюти на біржах за допомогою USDC.

Компанія Circle має намір у майбутньому інтегрувати більше методів оплати. Нещодавно вона додала підтримку для Bitcoin та Ethereum.

У квітні провідний постачальник web3-гаманців Metamask розширив підтримку Apple Pay, що дозволило користувачам купувати криптовалюти за допомогою кредитних та дебетових карток та зберігати активи у своїх некастодіальних гаманцях.

А вже 8 червня Circle розширила ланцюжок proof-of-stake від Polygon у спробі знизити транзакційні витрати та збільшити швидкість транзакцій.

Circle підключає BlackRock

3 листопада компанія Circle оголосила про створення нового фонду під назвою Circle Reserve Fund, який керуватиметься BlackRock, найбільшим у світі хедж-фондом. Фонд буде ексклюзивним для Circle і складатиметься з готівки та короткострокових казначейських векселів США.

Bank of New York Mellon, який уже тримає частину резервних активів USDC, буде зберігачем цього фонду.

Відновлення довіри

Користувачі DeFi стали уникати USDC після того, як Circle попередньо заборонила 38 адрес, які взаємодіяли з Tornado Cash, міксера, який перебуває під санкціями США у зв'язку з підозрами у відмиванні грошей.

Після цього USDC втратила понад 10 млрд доларів ринкової капіталізації.

Проте вже зараз USDC відновлює втрачені позиції, оскільки чиста емісія з 3 по 10 листопада зросла на 1,5 млрд доларів. При цьому його ринкова капіталізація зросла на 5% до $44B.

    Реклама на dsnews.ua