• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

Понад 4 тис грн за перевищення швидкості. Карати водіїв чи обмежувати можливості авто?

Вже найближчим часом штрафи за перевищення швидкості в Україні можуть зрости до 4250 грн. Але є й інший шлях запобігти порушенню швидкісного режиму

В більшості країн Європи діють жорсткі обмеження швидкості
В більшості країн Європи діють жорсткі обмеження швидкості
Реклама на dsnews.ua

У Верховній Раді зареєстрували законопроект, що передбачає пропорційне збільшення штрафів за перевищення швидкості руху. Сьогодні за перевищення дозволеної швидкості на понад 20 км/год доведеться сплатити 340 грн., понад 50 км/год – 1700 грн. Новий законопроект передбачає, що у разі перевищення дозволеної швидкості більш, ніж на 80 км/год, штраф складе 3400 грн, на 110 км/год — 4250 грн. Якщо швидкість руху буде перевищено більше, ніж на 50 км/год, і водій створить аварійну ситуацію на дорозі, то порушнику доведеться сплатити штраф у розмірі 5100 грн і позбутись водійських прав на рік.

У питанні штрафів за перевищення швидкості на авто давно точаться дискусії: можливо, варто не карати порушників, а просто унеможливити можливість перевищення швидкості на програмному рівні? І відповідь на це питання несподівана.

Спортивне аквто на звичайній трасі
Спортивне аквто на звичайній трасі

В більшості країн Європи діють жорсткі обмеження швидкості. Загально прийняті: у містах — 50 км/год, звичайні дороги – 90, магістралі — 120. Винятком є Німеччина з її безлімітними автобанами, однак майже половина водіїв країни підтримує введення обмеження швидкості на автобанах, оскільки відчуває себе на них небезпечно. Водночас сучасні автомобілі мають максимальну швидкість 200-250 км/год. А навіщо? Звісно, потужний двигун — це не лише швидкість, але й динаміка, що дозволяє, припустимо, набрати 50 км/год за секунду. Втім, 250 км/год – це, як правило, електронне обмеження, що ніяк не пов’язане з можливостями двигуна. Просто вважається, що це максимальна швидкість, на якій пересічний водій може якось контролювати своє авто. Начебто. Але навіщо йому 250, якщо так їздити можна тільки в Німеччині (сюрприз: середня швидкість руху на безлімітних автобанах – 130 км/год) та на спортивних полігонах та треках? Навряд чи власники потужних авто регулярно влаштовують трек-дні. Йдеться радше про запас, якийсь колись може стати у нагоді.

Однак у Volvo ще 2019 року знизили ліміт швидкості до 180 км/год. І шо, ці автомобілі Volvo перестали продаватися? Навпаки: в квітні 2021 року гендиректор Renault Лука де Мео заявив, що з 2022-го швидкість автомобілів Renault та Dacіa поступово обмежать до 180 км/год. Схожих заяв від BMW чи Mercedes наразі не було. Звісно, BMW M850і — це не Dacia Logan, однак до ініціативи обмеження швидкості напевне доєднаються й інші автовиробники. Навіщо 250 км/год, якщо і 180 – за рамками дозволеного ПДР?

Можна піти і далі. Камери спостереження та поліцейські патрулі з радарами — дуже дієвий важіль впливу на порушників швидкісного режиму, особливо у Європі. Там немає шансу відхреститися від порушення, за яке доводиться платити куди більше, ніж наші 170 грн штрафу (4,5 євро) — саме стільки платить більшість порушників в Україні за перевищення швидкості на 20 км/год, що попалися на камери відеофіксації.

Втім, камери закривають тільки певні ділянки вулиць, а штрафи, нехай і збільшені у кілька разів, це покарання за вже скоєне порушення. Але якщо на дорогах встановлені жорсткі обмеження швидкості, то чому б просто не заборонити всім машинам їздити швидше за цей ліміт?

Реклама на dsnews.ua

І таке рішення вже ухвалене. Так, 6 липня 2022 року Європейський Союз остаточно прийняв хартію, за якою з липня 2024 року всі нові автомобілі, що продаються у Європі, мають бути обладнані системою Intelligent Speed Assistance (ISA). Її камери зчитують знаки обмеження швидкості та отримують дані з GPS, і якщо автомобіль перевищує дозволену швидкість, то водій отримує відповідний сигнал… І все? У тому й річ, що ні. Якщо водій ігнорує попередження, автомобіль самостійно зменшує швидкість до дозволеної.

Система Intelligent Speed Assistance (ISA)
Система Intelligent Speed Assistance (ISA)

Жорстко, еге ж? І негативна реакція водіїв на таке нововведення цілком зрозуміла. Тому впровадження ISA зробили максмально лагідним. При порушенні швидкісного режиму водій спочатку отримає оптичне попередження (простіше кажучи, замиготить лампочка на панелі приладів), потім – акустичне, причому обидва сигнали мають бути "якомога коротшими за тривалістю, щоб уникнути потенційного роздратування водія". Потім зміниться поведінка педалі акселератора – вона почне м’яко відштовхувати ногу водія, натякаючи, що не треба так тиснути на газ. І вже після всього цього автомобіль сам уповільниться. Та рішуче притискаючи педаль газу водій зможе контратакувати і перемогти ISA – вона зрозуміє, що скидати швидкість не на часі, та перестане втручатися у керування. До того ж, наразі систему можна буде деактивувати звичайною кнопкою. Тобто поки що використовувати ISA водіям пропонують на добровільних засадах, і як вони будуть це робити – велике питання. Так, на більшості сучасних автомобілів є круїз-контроль з обмеженням максимальної швидкості, але в Україні ним, скажемо відверто, майже ніхто не користується.

Європейську ініціативу несподівано підтримали у Штатах — у серпні цього року у Нью-Йорку започаткували тестову програму обмеження швидкості. Наразі вже 50 міських автомобілів тестують програмне забезпечення, яке має навести лад у швидкісному режимі мегаполіса. Зараз в Нью-Йорку найвищий рівень смертності внаслідок ДТП за останні 8 років, тож влада намагається щось з цим зробити, і штучне обмеження швидкості – один з варіантів. Мер Нью-Йорка Ерік Адамс підтримав програму тестування ISA на автомобілях муніципальних установ: від таксі до – ви не повірите – автомобілів Департаменту виконання кримінальних покарань. Вартість програми складе $80 тис — гроші виділили з бюджету установ, що беруть участь в експерименті.

Таксі в Нью-Йорку
Таксі в Нью-Йорку

Одночасно ISA тестується в США на 14 моделях Ford Mustang Match-E – отримані після шести місяців тестування дані будуть передані до Департаменту транспорту США. Наразі у противників нововведення є вагомі аргументи: недосконалість та часто застарілість даних GPS, а також сприйняття такого втручання досвідченими водіями як нав’язливої та чужої концепції. Однак якщо в ході експерименту виявиться, що не так вже й страшно трохи поступитися водійською пихатістю задля безпеки, використання ISA може бути запроваджене у Штатах на рівні закону.

За даними Європейської комісії, третина усіх ДТП зі смертельними наслідками – результат перевищення швидкості. Але коли тобі у автосалоні пропонують сучасний потужний суперавтомобіль, якій містом їхатиме не більше 50 км/год, а за ним розженеться аж до 90 км/год, це якось не спонукає до купівлі. Втім, здається, рано чи пізно у нас просто не залишиться вибору. І якщо ви думаєте, що вихід є, і Porsche 911 завжди залишиться 911, то ніщо не завадить вшити йому в електронні мізки обмежувач, який дозволить використовувати всю лють двигуна тільки на гоночному треку за згодою GPS-датчиків. І вводити нові штрафи тоді вже не доведеться. 

    Реклама на dsnews.ua