• USD 36.6
  • EUR 37.5
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

SpaceX показала житло майбутніх мешканців Місяця та Марса (ФОТО)

SpaceX показала прототип космічного житла для Марса та Місяця. Експериментальний парк створило архітектурне бюро SAGA Space Architects у співпраці з учнями Institut auf dem Rosenberg

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні видання Space, повідомляє "ДС".

Там пишуть, що сама конструкція це наповнена світлом будівля із трьох поверхів. У приміщенні є місця, які можуть використовувати астронавти для роботи та відпочинку.

Робота над космічним житлом тривала три роки. Студенти розробили концепції та паперові моделі житла, які могли б поміститися у корпус ракети SpaceX Starship. Зовнішню оболонку, надруковану на 3D-принтері, створили у Мілані, а внутрішню структуру – у Копенгагені.

Використання полімеру було усвідомленим вибором, оскільки він забезпечує більшу універсальність, ніж бетон, що найчастіше використовується в 3D-друку будівель.

Цей матеріал має УФ-стабілізатор, щоб зробити його більш стійким для випромінювання на поверхні Місяця та Марсу. Також при необхідності полімер можна зруйнувати та використовувати для створення нової будівлі.

У найближчі роки студенти Institut auf dem Rosenberg зможуть використати парк для імерсійного навчання та вирішувати складні питання дослідження космосу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua