• USD 36.4
  • EUR 40
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

В AppStore після перейменування Twitter на X впали завантаження застосунку: Маск "попрацював" копірайтером

Соцмережа X Ілона Маска додала уточнення "Раніше Twitter" до свого опису в AppStore, оскільки користувачі скаржаться на плутанину з новою назвою та логотипом, що призвело до падіння завантажень застосунку

Ілон Маск
Ілон Маск / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це пише Business Insider, передає "ДС".

X змінив свій опис у магазині додатків із "Blaze your glory" ("Сяй своєю славою") на "Formerly Twitter" ("Раніше Twitter") після хаотичного ребрендингу платформи.

Після зміни назви та логотипу помітно знизилася кількість завантажень X в AppStore, а аналіз виявив, що застосунок впав з 35-го місця серед найбільш завантажуваних в магазині Apple на 54-е одразу після ребрендингу.

Медіастратег Ерік Сейферт зазначив, що причиною спаду, ймовірно, була збентеженість споживачів через зникнення класичного логотипу синього птаха Twitter.

Дехто з користувачів навіть відзначав, що новий логотип зробив додаток схожим на порносайт. Експерти з маркетингу розкритикували ребрендинг як "повністю ірраціональний" і попередили, що він може знизити вартість платформи на мільярди доларів.

Нагадаємо, американський мільярдер Ілон Маск вважає, що платіжна система є єдиним способом протистояти ботам. І тому, ймовірно, усім користувачам Twitter (X) доведеться платити за доступ до соцмережі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua