• USD 36.6
  • EUR 36.1
  • GBP 41.1
Спецпроєкти

У відгуках пишуть, що краще за оригінал: Перевірив дешевий кабель заряджання MacBook

Продовжуємо тему заміни всього оригінального на "китайське". Плюси на мінуси кабелю USB-C від Baseus для MacBook

Реклама на dsnews.ua

Місяць тому я розповідав про плетений USB-C кабель для зарядки айфона від Baseus. Користуюсь уже кількома такими, задоволеними. Вирішив йти далі

Як щодо заміни зарядного кабелю MacBook? Так, той самий "білий" USB-C на USB-C, що йде в комплекті з практично кожним сучасним ноутбуком Apple.

Тиждень тому прийшов у посилці саме такий. Baseus, 100 вт (за паспортом), плетений, з USB-C на кінцях. Довжина 2 метри. 

Невже реальна заміна?

Плюси кабелю USB-C від Baseus для MacBook

Плетений. Теоретично має прослужити довше. Реальність залежить від багатьох факторів. Можу точно сказати, що цей не пожовкне поруч із конектором так, як буває з оригінальним шнурком Apple через півтора-два роки експлуатації. Згинається без особливих зусиль, але не дає себе надламати.

Не сплутується. Це плюс. І немає відчуття, що шнурок трохи липкий, як у оригінального. Воно з'являється теж згодом, через два роки, так як оплетка починає повільно розпадатися. Екологія!

100 вт реальні. Перевіряли на 16-дюймовому MacBook Pro із процесором M1 Pro. Цей ноутбук здатний заряджатися не лише від "новомодного" MagSafe, а й через USB-C. В останньому випадку він максимально прийме 97 ватів. Більше лише через "магнітний" шнурок.

Підключили з цього Baseus фірмовий зарядний пристрій (120 Ватт) до макбука. Зарядка пішла. Перевірили статус живлення через меню Про це Mac -> Звіт про систему. Там показується 97 ватів, як і має бути. Рівно стільки ж дасть оригінальний кабель.

Виходить, що цей кабель підійде для зарядки будь-якого абсолютно існуючого MacBook з портом USB-C з максимально можливою "швидкістю".

Мінуси кабелю USB-C від Baseus для MacBook

100 ват реальні. Так, це викликає різні питання. Ну, наприклад, чи готові ви підключати китайський зарядний кабель, що пускає такий струм, у ваш MacBook. Бачу сенс користуватися цим Baseus на роботі, коли ноутбук заряджається у полі вашого зору. Якщо що-небудь трапиться, ви зможете швидко зреагувати. Скарг на перегрів чи пожежу не було у відгуках. Але це не показник. Може, комусь після пожежі більше немає на чому цю скаргу писати.

Я так і зробив. Кабель буде на роботі. А користуватимуться ним тоді, коли всі інші зайняті. Такий варіант "про запас" і для екстрених випадків.

Підсумок: брати можна, але обережно користуйтеся

Знаю, що у коментарях з'являться діаметрально протилежні думки. Одні скажуть, що я даремно бочку качу на китайських друзів, що ці кабелі робляться на одному заводі з епл і що користуюся китайськими кабелями 80 років і поки не згорів. Інші скажуть, що дивно заощаджувати на кабелі зарядки, купивши дорогий ноутбук.

А я скажу, що нічого за вас не вирішуватиму. Кабель прийшов, 100 ватів дає. Є питання, але номінально все ОК. Статтю випущено, далі самі.

    Реклама на dsnews.ua