• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 45
Спецпроєкти

Зміни у Dota 2 перед масштабним чемпіонатом

Наприкінці вересня студія Valve представила оновлення для Dota 2

Реклама на dsnews.ua

Тепер The International 2022 буде ще більш непередбачуваним, це потрібно враховувати, якщо у вас Дота 2 на гроші. Основні зміни, що можуть вплинути на результат зустрічей, наведено нижче.

Рефрешери та їх особливості

Refresher Orb та не менш популярний Refresher Shard не перезаряджаються окремо. Також таймер дезактивується, якщо предмети перебувають у рюкзаку. Більше не буде трійки блекхолів чи маси големів. Гра втратить свою яскравість, але стане більш збалансованою.

Змінена Marci втратила свою привабливість

Marci — найпопулярніший герой. Одні учасники намагаються її заборонити, інші — використовувати. Саппорт, що часто виставляється на четвертій позиції, в деяких випадках виступає в ролі керрі. Уповільнення пересування та атаки перестали працювати через Black King Bar. Відповідно, будь-який персонаж, який зібрав цей предмет, має шанси на виживання та відсіч.

Faceless Void: кінець ери імбового героя

Войда часто забороняли на відбіркових турах. Він вважається одним із найкращих керрі, а вінрейт за його участю дорівнює 67 %. Розробники скоротили його стрибок від Aghanim's Shard, а також знизили збитки від Time Dilation.

Enigma: знижений опір магії

Енігму постійно банили на відбірних турах. І не дивно, адже вінрейт за її участю дорівнює 66 %. Герою складніше вистояти лінію, оскільки знижено шкоду Midnight Pulse та зменшено опір магії ейдолонів.

Undying: мертвий зі зниженими показниками

Одна з причин вибору Андаїнга — активація здатності Decay, завдяки чому він завдає шкоди суперникам у певній галузі та краде їхню силу. Розробники збільшили кількість мани, що необхідна для використання таланту. Також змінили здатність Tombstone. Тепер маленькі зомбі гірше уповільнюють, а дальність огляду надгробка зменшилася наполовину.

Chen не залишився непоміченим

Виробники студії покращували героя протягом кількох патчів. Тепер вони вирішили вбити його суперздатності. Вони знизили шкоду крипам і зменшили лікування. Герою буде складніше формувати та допомагати однокомандникам у вбивствах суперників. Проте його глобальна роль у грі не зміниться. Просто на збір артефакту Mekansm піде більше часу.

Visage та її горгулі: що нового?

Герою збільшили час перезаряджання здатності Grave Chill, а також зменшили радіус дії пасивки. Через це химер буде простіше вбити, а ще вони повільніше пересуватимуться.

    Реклама на dsnews.ua