• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Ці продукти спричиняють раннє старіння: неочевидний перелік

Гостра їжа, яку полюбляє чимало людей, може спричинити передчасне старіння. Зокрема, вона змушує кровоносні судини набрякати чи навіть тріскатися, а це призводить до появи фіолетових плям на тілі та обличчі

Pixabay
Реклама на dsnews.ua

Особливо гостра їжа шкідлива для зовнішності жінок після настання менопаузи, передає "ДС" із посиланням на Webmd

Окрім того, через гостру їжу тіло виділяє більше тепла, потіє, і змішування поту з бактеріями призводить до появи плям та висипання.

Важливо відмовитися і від надмірного вживання маргарину, адже цей продукт може викликати запалення, що пов'язані з захворюваннями серця та інсультом. Також маргарин знижує рівень "хорошого" холестерину, а натомість збільшує кількість "поганого".

Радять дієтологи уникати й енергетичних та газованих напоїв, адже що більше п'єте, то швидше старішають клітини ваших тканин. В них міститься не тільки багато калорій, але й величезна кількість цукру – до 12 чайних ложок на 350 мл.

Та це не єдина небезпека – у поєднанні з бактеріями з ротової порожнини ці напої пришвидшують зношення зубної емалі та сприяють розвитку карієсу.

Наступний продукт, від якого варто відмовитися, досить очевидний – алкоголь. Він впливає на стан шкіри сильніше, ніж можете уявити. Навіть якщо після кількох коктейлів одразу вип'єте велику склянку води, вона все одно перш за все зволожить внутрішні органи, а вже потім – шкіру.

Передчасне старіння викликає і кава, адже це дуже сильний сечогінний засіб, який може викликати зневоднення. Шкіра від нього стає сухою, а також кофеїн підвищує ризик виникнення псоріазу та зморшок.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua