• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Мандарини: як не варто їсти фрукт

Мандарини є дуже корисним фруктом, особливо восени та взимку, оскільки позитивно впливають на імунітет. Однак не всім його можна вживати у великій кількості. Крім того, окремі способи його вживання є шкідливими

Реклама на dsnews.ua

Про це розповіла відома дієтологиня Олена Соломатіна, пише glamour.kyiv.ua.

У цитрусових багато антиоксидантів, мікроелементів і вітамінів, разом з тим, вони можуть привести до ускладнень і викликати розлад здоров’я.

У мандаринах є велика кількість речовин, що пригнічують ріст грибків, відзначено ефективну бактерицидну дію. В цьому випадку харчові волокна, які виводять холестерин, позитивно впливають на шлунково-кишковий тракт.

Мандарини особливо корисно їсти восени і взимку, коли поширюються вірусні захворювання. Завдяки наявності бета-каротину посилюється робота імунної системи, поліпшується робота серця через велику кількість калію.

Поряд з цим, людям з підвищеною кислотністю можна їсти даний продукт в невеликих кількостях.

Крім того, не слід заварювати скоринки, так як перед транспортуванням цитрусові обробляють складами проти грибків, які можуть завдати шкоди здоров’ю. Рекомендується не пити свіжовичавлений сік, а з’їдати плоди цілком, очистивши від шкірки.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua