• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Загрожує проблемами: ці продукти в жодному разі не можна поєднувати

Є продукти, які поокремо є корисними , але при спільному вживанні призводять до здуття, розлад шлунка, підвищення рівня кислотності

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

 Про це йдеться у матеріалі видання Health Day, передає "ДС"

Отже, краще не поєднувати

Молоко з кислими фруктами, овочами. Спільне вживання багатих на клітковину продуктів з кислим смаком і молока викликає бродіння, підвищення кислотності в шлунку. "Пекельна" суміш – часник і редька з молоком. Розлад шлунка забезпечено, якщо є молочні продукти (молоко, кефір, ряжанку) з яблуком, смородиною.

Білки різних видів. Кожний різновид білка вимагає певного часу для перетравлення і засвоєння. Білок в молоці і білок в м'ясі передбачає роботу різних ферментів, які допомагають засвоїти їжу. Якщо їх змішати, то організму доведеться витрачати більше енергії.

Напої разом з твердою їжею. Шкідлива звичка регулярно вживати рідину під час їжі може спровокувати проблеми з травленням. Ферменти шлункового соку орієнтовані на перетравлення твердих речовин, якщо їх постійно розбавляти чаєм, соком, газованими і алкогольними напоями, то процес засвоєння поживних речовин буде порушений.

Гаряча їжа з холодними напоями. Поєднання продуктів з різною температурою не тільки псує зубну емаль, а й провокує розлад шлунка. Теплі і гарячі страви, які були приготовлені недавно, легко перетравлюються, процес засвоєння корисних елементів йде швидше. Холодні напої гальмують травлення.

Фрукти з іншими стравами. Небезпека фруктів в тому, що вони створюють в шлунку кисле середовище. Але більшість фруктів дуже швидко перетравлюються, віддаючи організму вітаміни. Відходи потрапляють в кишечник і виводяться з калом. Якщо поєднати фрукти з іншими продуктами, то часу на перетравлення потрібно більше, фруктова кислота залишається в шлунку, роз'їдаючи слизові.

Напівфабрикати зі свіжими стравами. Таке поєднання ускладнює травний процес, шкодить засвоєнню корисних елементів.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua