• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

10 000 наборів для дітей віком від 1-го до 2-х років: стартує п’ята хвиля благодійної допомоги

Благодійний фонд BGV спільно з партнерами оголошують про старт п’ятої хвилі благодійної допомоги для малюків. Цього разу проєкт покликаний підтримати дітей віком від 1-го до 2-х років

Реклама на dsnews.ua

Фонд у співпраці з донорами — німецькими партнерами dm-drogerie markt, #WeAreAllUkrainians, а також за підтримки корпорації "Біосфера", бренду "Бюбхен" (Bübchen) та британського благодійного фонду Eneїda — зібрали 10 000 наборів із товарами для малюків. Логістичний партнер проєкту — компанія Нова пошта — доставить допомогу кожній родині по всій Україні власним коштом. У складі кожного набору — найнеобхідніші товари для дітей: одяг, гігієнічні та косметичні засоби для догляду за малюками, підгузки, побутова хімія, а також іграшки та книги для розвитку.

Отримати благодійний набір може сім’я дитини з будь-якої області та населеного пункту в Україні (окрім тимчасово окупованих територій). Заявки на допомогу приймаються для малюків, народжених у період з 20-го листопада 2021 по 20 листопада 2022 року, тобто яким на момент запуску проєкту — від 1-го до 2-х років.

Щоб отримати набір, потрібно заповнити коротку онлайн-заявку на офіційному сайті Благодійного фонду BGV, вказавши інформацію про дитину та одного з батьків, дані для відправлення набору, а також додавши до заявки фото чи скан необхідних документів — свідоцтва про народження дитини, паспорт чи ID-картку одного з батьків, індивідуальний податковий номер.

Заявка буде опрацьована протягом кількох тижнів. Якщо вся інформація вказана коректно, команда фонду автоматично підтвердить заявку, а Нова пошта доставить набір родині. Якщо ж заявка потребуватиме доповнень, представники фонду зв’яжуться за вказаними у формі контактами для уточнення інформації.

Нагадуємо, що в межах перших чотирьох хвиль проєкту Благодійний фонд BGV із партнерами зібрали та роздали в Україні вже 40 тисяч наборів для новонароджених малюків і мам із найнеобхіднішими товарами. Проєкт стартував у червні 2022 року і за понад рік благодійної ініціативи 21 218 новонароджених хлопчиків та 18 782 дівчаток отримали набори із найнеобхіднішими товарами. Усього ж допомога була доставлена у 2 908 населених пунктів. 

Заяву на отримання допомоги та докладнішу інформацію про проєкт можна знайти за лінком: https://bgvfund.org/5-way-ua/

    Реклама на dsnews.ua