• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.8
Спецпроєкти

FAVBET став партнером збору на два БПЛА RQ-35 Heidrun

FAVBET спільно з компаніями Viber Україна та Аврора Мультимаркет став партнером збору для потреб ЗСУ, започаткованого виданням "Блискавка"

Реклама на dsnews.ua

Головна ціль ініціативи — зібрати 11,4 млн грн на два сучасні розвідувальні комплекси БПЛА RQ-35 Heidrun, що здатні протистояти засобам радіоелектронної боротьби та передавати зображення у режимі реального часу.

Серед усіх, хто зробив донат на суму від 400 грн, буде розіграно 1000 тематичних худі, створених за підтримки FAVBET, а також 250 коміксів "Шлях до перемоги" від "Аврора Мультимаркет", що оповідають пригоди та подвиги привида Києва, героїв з острова Зміїний, відьми з Конотопу та захисників "Азовсталі".

Учасники, що зроблять внесок від 1000 грн, матимуть шанс виграти один з 10 унікальних примірників коміксу з підписом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. А донат від 2000 грн подарує учасникам збору можливість стати власниками одного з 5 лімітованих постерів з підписом голлівудського актора та головного героя найвідомішої у світі зоряної кіноепопеї.

    Реклама на dsnews.ua