• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Формула Товарника — відгуки та кейси учнів курсу від Олега Лойка та Данила Прошнікова

Чи можна розпочати власний бізнес та ризикувати в умовах війни в Україні та чи можна на цьому заробити? Щодо цього ми вирішили запитати у кількох учнів курсу "Формула Товарщика" Данила Прошнікова та Олега Лойко, які на своїх публічних прикладах демонструють ефективність своєї бізнес-стратегії, здійснюючи сотні відправок товарів щодня. При цьому вони навіть не вкладаються у сам товар і не хвилюються про його збереження та зберігання

Колаж
Колаж / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Одна з найпростіших та найефективніших методик у товарному бізнесі — це модель дропшипінгу, передає "ДС".

Саме цьому вони навчають на своєму курсі, допомагаючи учням вибрати товар, зробити йому упаковку, створити сторінки, запустити рекламу та здійснити відправки. Фактично, учні отримують готову бізнес-модель з готовими інструментами для заробітку.

Ми спілкувалися з двома учнями курсу "Формула Товарщика" і зараз поділимося з вами кількома історіями.

Показовою і дуже енергетичною для нас стала історія Віталія з Кропивницького (Кіровоград). Вже у свої 15 років він запустив свій власний бізнес. Протягом дуже короткого періоду часу він досягнув доходу в 4000 доларів на місяць чистими і навіть відкрив свій офіс для обробки замовлень. Прямо зараз він приїхав до Варшави з подарунками, щоб особисто подякувати своїм наставникам Олегу Лойку і Данилу Прошнікову. Він запросив свою маму з собою і оплатив всю дорогу разом з проживанням. Ще недавно в нього майже не було грошей, і йому часто доводилося брати позики від батьків. Побувавши в Варшаві, на тлі Кропивницького, де ще немає висоток і такої інфраструктури, він, спілкуючись з наставниками та іншими учнями, відчув силу та енергетику підприємницького духу, в якому він хоче подальше досягати успіху і розвиватися. Вже зараз Віталій планує пройти другий потік "Формули Товарщика" і рекомендує усім, хто сумнівається, обов'язково випробувати свої сили й діяти. Адже якщо в нього вийшло, то вийде і у вас. Докладніше про досвід Віталія та інших учнів ви можете подивитися в профілі Instagram у Олега Лойко.

Відгуки учнів про Формулу Товарщика

Олег Лойко та Данило Прошніков вирішили збільшити кількість потоків для навчання тих, хто хоче розпочати бізнес з Формулою Товарщика, щоб допомогти запустити свою справу та почати заробляти більшості українців в цей непростий для нас всіх час. І численні відгуки про хлопців в мережі лише підтверджують ефективність їх методологій та бізнес-моделі.

Розпочати бізнес з Формулою Товарщика може буквально кожен. Для цього просто зайдіть на офіційний сайт: www.skyscraper.com.ua та подайте заявку на реєстрацію. 

    Реклама на dsnews.ua