• USD 36.7
  • EUR 39.5
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Huawei очолила рейтинг постачальників інверторів за 2021 рік

Згідно з новим звітом дослідно-консалтингової фірми Wood Mackenzie, Huawei була найбільшим у світі постачальником інверторів у 2021 році

Логотип компанії
Логотип компанії / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

На другий і третій позиціях розташувалися Sungrow і Growatt відповідно, передає "ДС".

Перші дві компанії посідають ті самі місця з 2016 року, причому Huawei очолює рейтинг сьомий рік поспіль. У 2021 році загальна потужність усіх постачених фотоелектричних інверторів у світі сягнула 225,3 ГВт змінного струму, що на 22% більше, ніж торік.

"У 2021 році частка ринку Huawei залишилася стабільною — на рівні 23%. Sungrow посіла друге місце із приблизно 21%, збільшивши свою частку з 19% у 2020-му. Growwatt, що опинилася на третьому місці, охопила 7% ринку, замінивши в рейтингу SMA, яка опустилася на шосту позицію. Разом три найбільші постачальники контролюють більше половини світового ринку сонячних фотоелектричних інверторів", — коментують аналітики Wood Mackenzie.

Компанія GoodWe піднялася на чотири сходинки у рейтингу за 2021 рік і посіла п’яте місце завдяки постачанням до Азійсько-Тихоокеанського регіону, зокрема Китаю та Південної Кореї.

"Уперше до топ-10 увійшла ізраїльська SolarEdge. Вона посіла 9 місце, збільшивши постачання на 1 000 МВт", — додають у Wood Mackenzie.

Загалом, минулого року Азійсько-Тихоокеанський регіон знову став найбільшим ринком, на який припало більше половини загального обсягу постачань. Частки Європи та США становили 23% і 14% відповідно.

    Реклама на dsnews.ua