• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.8
Спецпроєкти

Як бренд Green Day працює під час війни

Компанія Торгового дому "АВ" (ТМ Green Day) швидко відреагувала та пристосувалася до сучасних реалій повномасштабної війни, продовжуючи працювати, незважаючи на перебої зі світлом, нестачу робочої сили та комплектуючих

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив власник компанії з дистрибуції Торговий дім "АВ" Фелікс Черток, передає "ДС".

"Ми несемо відповідальність за свої продукти, тому вкладаємо увесь свій професіоналізм та досвід у розвиток виняткового бренду, який є основою майбутнього успіху у цій галузі", —говорить Черток.

У Торговому домі зауважують, що частину українських територій окуповано, і там не відбувався продаж. Крім того, у компанії нагадують, що у березні-квітні 2022 року алкогольні напої не продавалися через заборону з боку держави.

"Незважаючи на те, що ринок виробництва горілки в Україні з початку війни значно впав, усі сили Торгового дому "АВ" були спрямовані на те, щоб зберегти клієнтів із якими працює протягом багатьох років, а також робочі місця для людей". У 2022 році частка продажів Green Day залишилася на довоєнному рівні", – коментує Фелікс Черток.

Одна з новинок бренду має назву "Power". GRENDAY "POWER" — це емоційна допомога країні від відомого бренду . GREENDAY "POWER" відрізняється від багатьох продуктів на патріотичну тематику і швидко набирає своїх прихильників. Їм довподоби стриманий актуальний дизайн у стилі "мілітарі", за яким відчувається міць і енергія продукту, та незмінна якість, яку тримає, попри усі труднощі, GREENDAY, зазначають у компанії.

"І це дає впевненість, що ранок буде, буде добрим, обов’язково", — переконані у компанії

    Реклама на dsnews.ua