• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Як організувати успішну доставку з Китаю до України?

Перепродаж китайських товарів є досить вигідним рішенням для відкриття власного бізнесу. Співпрацюючи з азіатськими партнерами, підприємець не лише отримує доступ до величезного асортименту товарів (зокрема інноваційних продуктів), а ще й може встановлювати хорошу націнку

Реклама на dsnews.ua

Але оцінити зазначені вигоди можна лише у разі вибору надійного постачальника та правильної організації постачання. Крім цього, важлива доставка з Китаю до України. Давайте розберемося, як її організувати та куди звернутися по допомогу.

Що враховувати під час організації доставки вантажу з Китаю?

Перевезення вантажу з країни є досить складним процесом, що складається з кількох етапів. Щоб усе пройшло успішно, потрібно ретельно спланувати кожен із них. Особливу увагу при цьому варто приділити нюансам:

  • Тип вантажоперевезень. У даному випадку йдеться про оренду окремого контейнера або доставку товару у складі збірних вантажів. Перший варіант підходить для підприємців, котрі закуповують продукцію великими партіями. Другий варіант є економічною альтернативою для тих, кому потрібні невеликі обсяги товарів.
  • Спосіб доставки. Перевезення товарів із Китаю в Україну може здійснюватись різними типами транспортних засобів. Аби вибрати найбільш підходящий із них, потрібно враховувати особливості транспортування. Наприклад, авіадоставка з цієї країни досить дорога, але дозволяє отримати товар у найкоротші терміни. Найбільш доступним способом щодо витрат є морська доставка. Але в цьому випадку необхідно бути готовим до тривалого очікування вантажу.
  • Оформлення у митних пунктах. Цей пункт вимагає особливої уваги, оскільки упущення найменших деталей може призвести до простої та втраченої вигоди. Експерти рекомендують звертатись до фахівців транспортно-логістичних компаній, які допомагають оформити весь пакет документів.

Крім того, важливо правильно підібрати маршрут доставки. Це допомагає уникнути багатьох труднощів і проблем із доставкою вантажу з Китаю до України.

Чи можна організувати доставку із Китаю самостійно?

Якщо ви хочете, щоб вантаж був успішно доставлений із Азії без будь-яких зволікань та простоїв, необхідно звернутися по допомогу до професіоналів. Їх можна знайти у транспортно-логістичній компанії "Easy Cargo".

Фахівці компанії допоможуть підібрати маршрут, вибрати тип перевезення, визначитися із транспортним засобом, а також вирішити питання з митним оформленням. Без допомоги таких працівників організувати це практично неможливо.

    Реклама на dsnews.ua