• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Команда SAT - сміливі волонтери логістики: як працює в умовах воєнного часу

Незважаючи на труднощі воєнного часу, компанія SAT змогла знайти можливості та відразу адаптувати свої процеси для відновлення роботи. І тепер — закликає всіх, хто має змогу та бажання, приєднуватися до її волонтерських проектів

Реклама на dsnews.ua

Про реалії роботи компанії в умовах воєнного часу та бачення розвитку подій у майбутньому розповів генеральний директор SAT Андрій Боровко.

"Ще вчора ми працювали у звичному стабільному режимі, виконуючи свої посадові обов’язки, будували далекосяжні плани для розвитку компанії, втілення своїх особистих мрій та очікувань. Але сьогодні світ раптово став іншим, відбувся різкий перегляд цінностей, і ще те, що лише вчора здавалося рутинною працею, сьогодні стає героїчним вчинком", — каже він.

Як і у кожному бізнесі, воєнні дії відобразились на роботі компанії: через ворожі загрози довелося прийняти болючі рішення та закрити частину відділень на окупованих територіях і у місцях, де йдуть бої.

"Незважаючи на труднощі, компанія SAT змогла знайти можливості та відразу адаптувати свої процеси для відновлення роботи буквально на 2-му тижні війни, вже в новому форматі. Ми чітко усвідомлюємо важливість забезпечення логістики в Країні. Так, складнощів багато, але, попри усі несприятливі умови, ми оперативно, як ніколи, продовжуємо розробляти нові методи роботи, шукаємо нові схеми логістики, прокладаємо, можливо, єдині діючі на сьогодні магістральні маршрути.

Ми працюємо! І ніяк по-іншому бути не може, коли нас чекають і нам довіряють. Нас чекають громадяни, нас чекають підприємства, приватні підприємці та усі, хто є нашими клієнтами, та хто в цей час підтримує економіку держави, підтримує обороноздатність та незалежність нашої країни.

В черговий раз доведено: SAT – Логістика для бізнесу!" — говорить Андрій Боровко.

Окрему увагу SAT приділяє волонтерському руху: співпрацює з багатьма волонтерськими та благодійними організаціями як українськими, так і закордонними; надає свої приміщення та транспорт на потреби, які є сьогодні найнеобхіднішими. На сьогодні SAT отримав колосальний досвід у питаннях перевезень та доставки гуманітарних вантажів як населенню, так і військовим ЗСУ. З початку війни SAT за рахунок власних та зібраних коштів на пальне зміг доставити понад 700 тонн допомоги.

Попри те, що планові показники доходу компанії занижені, компанія в першу чергу покладається та використовує головний свій ресурс – транспорт; професійний та вмотивований персонал; бажання та віру в нашу силу.

"Дякуємо нашим Партнерам, з якими об’єднуємо зусилля та разом допомагаємо нашій Країні в цей надзвичайно важкий час", — каже генеральний директор.                       

"Окремо хочеться сказати про нашу гордість, а саме – Команду. Про Людей, які згуртувались у єдиній меті. Тих, хто забезпечує функціонування нашого підприємства, хто, іноді, нехтуючи особистою безпекою, прибуває на робоче місце, бо так того вимагають обставини та непереборне бажання бути корисними у приближенні нашої спільної Перемоги. Наші працівники — це справжні Герої", — додає він.

В цей час, усвідомлюючи необхідність:

  • керівник відділення – стає координатором волонтерського центру;
  • інженер з охорони праці – маючи відповідну кваліфікацію, керує навантажувачем;
  • бригадир робітників — демонструє неабиякі організаторські та управлінські здібності і бере на себе керівництво більш відповідальною дільницею, та робить це блискуче;
  • працівники усіх типів логістики, водії, бухгалтери, юристи, охоронники, та усі, усі на свої робочих місцях демонструють повну відданість справі.

"Ми захоплюємось, коли спостерігаємо як розкриваються надзвичайні таланти та можливості колег в будь-якій критичній ситуації. Цінуємо вклад кожного!

Найкращі слова вдячності усім працівникам Компанії SAT, Партнерам, волонтерам та небайдужим, хто спільними зусиллями допомагає скрізь, де це можливо. Ви всі – справжні герої!

Безліч планів, ідей, нових проектів розроблено в нашій Компанії та буде обов’язково впроваджено. Але це згодом, після нашої перемоги, після знищення ворога та подолання усіх негативних наслідків", — зазначає Андрій Боровко.

"А сьогодні війна. І нам усім, кожному на своєму фронті, необхідно робити усе можливе та неможливе для підтримання економіки країни, для перемоги нашої рідної України.

Звертаємося до усіх та закликаємо, хто має змогу та бажання, приєднуватися до наших волонтерських проектів. Сьогодні в нас є транспорт та найкращий персонал, але не вистачає палива для реалізації всіх планів, тож чекаємо на допомогу та підтримку", — підсумовує він.

Реквізити для надання фінансової допомоги на паливо для доставки гуманітарних вантажів:

Одержувач: Товариство з обмеженою відповідальністю "Транспортна компанія "САТ"

Код Одержувача: 35646516

Банк Одержувача: АТ "ОТП Банк" в м. Київ

МФО: 300528

Рахунок №: IBAN UA813005280000026004455062873

Призначення "Допомога на пальне"

"Перевеземо! Допоможемо! Переможемо! Залишайтесь у безпеці і все буде Україна!" — зазначає генеральний директор SAT.

    Реклама на dsnews.ua