• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Міжнародна платіжна система LEO пропонує вигідні умови щодо переказів та нові сервіси для бізнесу

Міжнародна платіжна система LEO, одна з найбільших платіжних систем в Україні, запропонувала ще вигідніші умови щодо грошових переказів завдяки збільшенню кількості учасників та новим технічним рішенням

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє пресслужба компанії. 

Мультикарткові грошові перекази від LEO – сервіс p2p-перекладів із розширеними можливостями. Завдяки лояльній системі знижок на перекази клієнти не тільки можуть надіслати гроші з банківської картки на кілька інших карток, але й отримують вигідніші умови переказів. Перекази можливі між картами платіжних систем VISA та MasterCard, а також українською системою "Простір". Сервіс дозволяє створювати та отримувати переказ, який вам надіслав інший користувач, а також сплатити переказ за кодом активації для іншого клієнта. 

З листопада 2021 року Міжнародна платіжна система LEO надає можливість здійснювати оплати у групах та каналах Telegram. Нова функція дозволяє приймати платежі кредитними картками за допомогою платіжних систем. Для оплати можна використовувати будь-яку платформу месенджера, зокрема, Telegram Desktop. 

Разом з цим, LEO запустили на своєму сайті докладну інформацію про те, як бізнес може підключити прийом платежів через Telegram. На даний момент месенджер підтримує оплати у більш ніж 200 країнах світу, співпрацюючи з 15 платіжними сервіс-провайдерами. Одним із них стала МПС LEO з її рішенням для телеграм-платежів під назвою LeoPayment. 30% усіх компаній, які змогли успішно завершити технічну інтеграцію з месенджером та доступні для оплати користувачів – компанії з України. 

Як зазначила CEO МПС LEO Альона Шевцова, LEO утримує позицію однієї з українських платіжних систем, що найбільш активно розвиваються, створених небанківськими фінансовими установами. За її словами, цього вдалося досягти завдяки активній роботі з учасниками платіжної системи та підтримці їх найбільш динамічних проектів. У 2022 році робота з розвитку МПС LEO продовжиться, а клієнтам будуть запропоновані нові сервіси з переказів та оплат послуг з вигідними умовами. Раніше в МПС LEO повідомляли, що зростання обороту збільшилося на 146% у рамках платіжної системи за 9 місяців 2021 року (порівняно з аналогічним періодом 2020 року). Збільшення кількості транзакцій склало +147% за три квартали 2021 року (27,8 млн. у 2021-му проти 18,9 млн. транзакцій у 2020 році). У березні 2021 року міжнародну платіжну систему LEO було внесено Національним банком України до категорії важливих платіжних систем в Україні. У 2021 році МПС LEO стала учасником платіжних систем MasterCard та Visa. У червні головою її Наглядової ради став третій президент України Віктор Ющенко. На даний момент система налічує 22 учасники.

    Реклама на dsnews.ua