• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

"Національна перспектива" — сучасний депозит з прибутковістю до 20% від "Індустріалбанку"

Гнучка процентна ставка, нарахування відсотків щомісяця, поповнення та зняття коштів у будь-який момент, і це далеко не весь перелік переваг нового продукту

Реклама на dsnews.ua

Банківська система України продовжує функціонувати в умовах воєнного стану, але далеко не всі її послуги тепер є затребуваними. Адже вимоги клієнтів кардинально змінились. Але й тримати заощадження, дохід чи зарплату лише на карті чи у готівковому вигляді — не найкраща ідея. Багато хто віддає перевагу якомусь пропорційному співвідношенню, щоб мати можливість діяти оперативно у разі непередбачених обставин.

"Індустріалбанк" врахував нові вимоги клієнтів, внаслідок чого з'явився гривневий депозит для фізичних осіб "Національна перспектива".

Розберемо умови докладніше.

За нинішньої облікової ставки НБУ, прибутковість становить 20% річних. Але що буде, якщо вона зміниться у бік підвищення чи зниження? 

Ставка дохідності депозиту є гнучкою, і її формула цілком прозора: базова ставка депозиту + % доходу від депозитних сертифікатів НБУ (зараз 23%) -3% = 20%.

У разі зміни поточної кредитної ставки НБУ 25% зміниться і депозитна 23%, ці зміни публікуються на сайті національного регулятора. Для розрахунків використовується відсоткова ставка "овернайт". Це означає, що зміни настають уже наступного дня. Тобто після зміни ставки НБУ наступного дня змінюється ставка депозиту згідно з формулою. Не наприкінці місяця, кварталу чи іншого періоду, а наступного дня.

Та й сам договір про внесення депозиту укладається лише на один місяць. А потім продовжується за погодженням сторін. Якщо клієнт вирішив забрати депозит, то йому достатньо дочекатися завершення місяця та отримати свій внесок разом із усіма належними йому відсотками.

Мінімальна сума вкладу складає 50 тис. грн. Поповнювати та знімати суми не нижче мінімального вкладу можна будь-якої миті. Для зняття мінімальної суми вкладу, як уже казали, потрібно дочекатись завершення місяця.

Відвідувати відділення немає необхідності, оскільки рахунком можна керувати як на сайті, так і в мобільному додатку "Індустріал 24".

Чому банк так впевнений у своєму продукті?

"Індустріалбанк" пройшов річний аудит за 2021 рік від міжнародної аудиторської компанії з "великої четвірки" — "KPMG". Додатково було проведено стрес-тести та оцінку стану банку аж до дати завершення перевірки — 10.06.22. Ліквідність, баланс, активи — все в нормі.

Також хочемо нагадати, що з 13.04.22 діє Закон України 2180-IX, який запровадив 100% гарантію щодо банківських вкладів фізичних осіб та ФОП. 

Тож якщо шукаєте як зберегти та примножити свої кошти, то депозит "Національна перспектива" — це чудова можливість.

    Реклама на dsnews.ua