• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Приєднуйтесь до пригод Тора та Одіна в Raven Rising від Quickspi

Тематика стародавніх божеств сьогодні вважається дуже популярною серед розробників слотів. Однак, ігри про Вальхалла і Вікінга випускаються не так часто. Нещодавно, було проведено реліз нової гри від Quickspin під назвою "Raven Rising", де йтиметься про мандрівки Тора та Одіна по просторах Мідгарда в пошуках Рагнарека

Реклама на dsnews.ua

Анонс консолі розробники зробили ще в листопаді 2022 року, і досі шанувальники з нетерпінням чекали на реліз. Тут актуальна середня волатильність та можливість виручити 96.07% повернення. Принагідно, на сайті Віп казино доступний запуск гри у безкоштовному режимі, що означає відсутність потреби у витратах.

За бажання ризикнути, гравці отримають не тільки відмінний ігровий досвід, але й можливість виграти х6804 до ставки. Ігрове поле автомата має барабани 5х3 та 20 ліній виплат. І, будь-якої миті, на ньому можуть випасти унікальні символи, Wild Symbol, Ragnarök Gamble, Ragnarök Free Spins та Bonus Buy. А, поставити можна лише від 0.20 до 100 монет за обертання.

Розбір таблиці виплат: що за чим

Дизайн Raven Rising повністю відповідає заявленій атмосфері. Тут є характерні зображення атрибутики Вікінгів і Божеств, яким вони поклонялися. А щоб наблизитися до розкриття таємниці Рагнарека, гравцям треба збирати такі комбінації:

  • Карткові позначення приносять від x0.1 до x5 за 3-5 символів;
  • 5 іконок "Спору" забезпечать х10 до ставки;
  • За "п'ятірку" ікон "Молот Тора" гра пропонує х1 — х50;
  • "Один" готовий обдарувати максимальним множником х75 до вкладу;
  • Дикий символ із давніми кельтськими рунами приносить до х125 та замінює всі символи, крім скаттера "Ворон".

Консоль про пригоди найвпливовіших богів Вальхалли може принести незабутній ігровий досвід. При цьому виплати будуть гідними як у базовому турі, так і на бонусних функціях. В обох варіантах гри будуть доступні додаткові множники.

Також, гравцям є кілька призових функцій, в ході яких вони зможуть збільшити профіт. Все, що потрібно для отримання призу, — це зібрати комбінації від 3 до 5 значень. При цьому на особливу увагу заслуговують іконки Вайлда з позначеннями рун і "Чорного Ворона".

Що пропонує світ Вальхалли у бонусних рівнях

Стандартною опцією будь-якого тривимірного слота вважається збирання комбо з диких символів. У випадку Raven Rising — це іконка з латинською літерою "W" посередині, оформлена давніми письменами. Вона здатна змінювати всі позначення, окрім скаттера.

У базовому турі Мідгард, множник виграшу зростає на +1 при кожному отриманні призової комбінації. Якщо виграшні символи перестають з'являтись, гравці отримують компенсацію х1. Інша справа, якщо їм випаде комбо з трьох або більше скаттерів.

"Чорний Ворон" відкриває функцію "Ragnarök", де можна отримати: 7, 10 або 15 фриспінів. Кількість бонусних обертань залежить від кількості іконок скаттера — це 3, 4 або 5. При цьому доступна повторна активація обертів, якщо комбо з "Воронов" з'явиться знову. За 3, 4 або 5 знаків буде доступно 3, 5 або 7 додаткових фриспінів.

Також, якщо сплатити х100 від ставки, можна придбати безкоштовні обертання. Запуск обертань відбуватиметься у тій самій кількості, що за випадкової активації. В обох випадках, фриспіни також забезпечують додаткові множники х1.

    Реклама на dsnews.ua