• USD 36.6
  • EUR 36.1
  • GBP 41.1
Спецпроєкти

Рації для ЗСУ, бонуси для клієнтів і благодійність: Датагруп-Volia звітує про діяльність за 7 місяців війни

Під час повномасштабної війни в Україні компанія Датагруп-Volia інвестує в сучасне обладнання, оперативно ліквідує аварії та несправності внаслідок бойових дій, допомагає технологічним обладнанням ЗСУ, розширює можливості для клієнтів і перераховує кошти для дітей, які втратили батьків.

Реклама на dsnews.ua

Протягом майже семи місяців повномасштабної війни компанія Датагруп-Volia витратила майже 50 млн грн на відновлення обладнання й інфраструктури, що зазнали пошкоджень внаслідок бойових дій. Було ліквідовано 40 тис. аварій, які сталися з 24 лютого, а кол-центр компанії обробив майже 800 тис. дзвінків і попри всі труднощі залишався на зв’язку з абонентами.

На цей день попри кризу та війну компанія зберегла 96% штатного складу й відкриває вакансії для нових працівників. Протягом останніх семи місяців персонал Датагруп-Volia продовжував забезпечувати якісними послугами своїх абонентів й усувати проблеми в комунікаціях. Деякі працівники ремонтували телекомунікаційні мережі безпосередньо біля лінії фронту й під ворожими обстрілами.

"Перші два місяці всі працювали без вихідних, — каже СЕО Датагруп-Volia Михайло Шелемба. — Багато роботи було в технічного персоналу. Надзвичайно вдячний цим героїчним людям. Вони розуміють, що є небезпека, але самі йдуть, ремонтують і навіть часто, коли конкуренти не можуть, допомагають провести відновлювальні роботи їм, оскільки це важливо для певного регіону".

Михайло Шелемба, СЕО Датагруп-Volia
Михайло Шелемба, СЕО Датагруп-Volia

Зараз 64 співробітники Датагруп-Volia перебувають на окупованих територіях, їм виплачують зарплату в повній мірі. 103 працівника компанії захищають Україну на фронті. Для них компанія знайшла потрібне спорядження, як і загалом для Збройних Сил України. Датагруп-Volia передала військовим обладнання загалом на $8 млн, зокрема 4 тис. рацій.

"Це якраз те, що потрібно військовим, — продовжує Михайло Шелемба. — Ці рації було важко знайти. Я особисто шукав їх у Сингапурі, Малайзії, Греції і в США. Дуже радий, що все це обладнання надійшло та допомагає нашим військовим. Також 22 лютого, за два дні до повномасштабної війни, ми перерахували авансом 53 млн грн податків. 10 млн грн перерахували на підтримку цифрової інфраструктури України. Абоненти компанії передали нараховані їм бонуси на підтримку ЗСУ на загальну суму понад 0,5 млн грн".

Нині Датагруп-Volia є одним з лідерів у вітчизняному сегменті захисту від DDoS-атак. За сім місяців війни компанія відбила понад 1,5 тис. DDoS-атак на телекомунікаційну мережу країни. Під час воєнного стану організовано безплатне надання захисту від DDoS- та web-атак на сайти і додатки державних установ.

Датагруп-Volia опікується забезпеченням зв’язку в бомбосховищах. Компанія вже під’єднала до зв’язку понад 440 бомбосховищ у країні, з них понад 100 в Києві. До зв’язку підключені бомбосховища в понад 60 школах.

Один з головних напрямків благодійної діяльності компанії — опіка над дітьми, які втратили батьків унаслідок війни. Датагруп-Volia щомісяця відраховує по 500 тис. грн на допомогу 50 дітям-сиротам, батьки яких або загинули на фронті, або під час евакуації.

"Ми взяли на себе зобов’язання підтримувати цих дітей до їхнього повноліття, — розповідає Михайло Шелемба. — Це капля в морі, якщо враховувати величезну трагедію, яку маємо в країні, але якщо кожний бізнес візьме на себе частину цієї ноші, думаю, ми зможемо зробити велику хорошу справу для наших майбутніх поколінь. Ми заснували партнерську співпрацю разом з Департаментом ювенальної превенції Нацполіції України та благодійним фондом, який досить давно цим займається. Ми видаємо кошти, а фонд і ювенальна поліція уже індивідуально підходять до ситуації кожної дитини і розподіляють ці кошти якнайкраще для дитини. Приємно, що інші компанії надихаються цим і долучаються до цього проекту".

Датагруп-Volia також працює над удосконаленням якості й асортименту своїх послуг. 500 млн грн компанія інвестувала в надійну та сучасну телекомунікайну мережу. Запроваджена широкомасштабна програма із заміни з ексклюзивними знижками кінцевого обладнання абонентів на сучасні роутери та приставки. Ця програма триває і користується великим попитом.

Зараз компанія зосереджується здебільшого на якості контенту, аніж на його кількості, а також на транслюванні топового контенту.

"Ми зібрали дійсно топовий контент, — каже комерційний директор Датагруп-Volia Святослав Горбань. — Це топовий спортивний контент, зокрема ексклюзивні трансляції кубків УЄФА та національних ліг. Також ми зібрали контент найкращих світових студій — Disney, Paramount, Viasat, запровадили новинки та найцікавіші фільми для наших клієнтів. Також це й дитячий контент. Ми маємо одну з найбільших легальних відеотек в країні — 20 тис. найменувань контенту. Це топові фільми й серіали".

Святослав Горбань, комерційний директор Датагруп-Volia
Святослав Горбань, комерційний директор Датагруп-Volia

З 1 вересня розпочалася і набуває попиту бонусна програма провайдера "Сила Волі". Вона діє для нових абонентів. Клієнт може обрати одну з п’яти "Сил", які розширюють можливості послуг і діють безплатно протягом півроку.

Серед них "Сила швидкості", коли клієнт може збільшити швидкість під’єднання до 1 ГБ/с зі 100 МБ/с, що дає змогу користуватися великою кількістю девайсів одночасно. "Сила часу" — це можливість заощадити, збільшивши вдвічі промоперіод, протягом якого абоненти отримують до 50% знижки на абонентську плату. Саме ця опція є одною з найпопулярніших на сьогодні. Другою за популярністю є "Сила можливостей". Це знижка у 20% на сучасне кінцеве обладнання, а саме роутери та медіаплеєр. "Сила вражень" — це можливість обрати безплатний протягом року топовий контент — найкращий продукт різного жанру від світових студій. Нарешті, "Сила мужності" — це можливість долучитися до допомоги Збройним Силам України. Якщо клієнт вибирає цю "Силу", йому нараховується 500 бонусів, які автоматично надходять на потреби ЗСУ.

"Ми запровадили ці 5 "Сил Волі", які, сподіваюсь, надихають наших клієнтів, — каже Святослав Горбань. — Це тільки початок. Я думаю, що ми будемо додавати інші сили і розширюватимемо цю програму не тільки для нових абонентів, але й для тих, що вже існують. На "Сили" дуже великий попит. Сила волі — це те, що допомагає нам відстоювати нашу незалежність і перемагати. Це дуже співзвучно з нашим брендом, тож ми вирішили надати "Сили Волі" для наших клієнтів, щоб наблизити перемогу нашої країни".

    Реклама на dsnews.ua