• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Як слідкувати за репутацією бізнесу, новинами ринку та конкурентами?

Стрімке поширення Інтернету зміцнює його вплив на всі сфери ділової активності, та онлайн-репутацію. Деякі дослідні компанії стверджують, що більша частина репутації бренду залежить від його поведінки у Мережі. Чому? 

Реклама на dsnews.ua
  • 65% споживачів найбільше довіряють пошуковим системам під час проведення оцінки бізнесу
  • 85% споживачів довіряють онлайн відгукам не менше, ніж особистим рекомендаціям
  • 71% споживачів, які мали позитивний досвід взаємодії з брендом у соціальних мережах, ймовірно, порекомендують його своїм друзям

Як зробити онлайн-комунікації ефективними:

1.Створіть доступне представництво у Мережі.

Соціальні мережі скоротили розрив між споживачами та брендами. Використання компаніями різних каналів комунікації, таких як TikTok, Instagram, необхідне для створення індивідуальності, яка формує довіру різних аудиторій.

2.Генеруйте відгуки від реальних клієнтів.

Більшість онлайн-споживачів уникають бренду, якщо стикаються з великою кількістю негативних коментарів. Щоб уникнути цього, різними способами потрібно заохочувати клієнтів демонструвати, наскільки вони задоволені продуктом або послугою.

3.Виберіть коректну методику оцінки комунікацій.

При організації системних комунікацій в Інтернеті необхідно приділити особливу увагу створенню ефективної системи моніторингу та оцінки нових повідомлень.  

Якщо ви піклуєтесь про репутацію вас та вашої компанії, SoMo Bot стане чудовим інструментом для керування нею. Завдяки його функціоналу ви у форматі реального часу можете відстежувати згадки про бренд та керівника, новини ринку та креативних індустрій, приймати рішення для коригування PR-політики компанії, виходячи з аналізу активностей конкурентів, а також розуміти актуальність джерел інформації. 

Можливості SoMo Bot:

  • Робить моніторинг та надсилає згадки на цікаву для вас тему зі ЗМІ, соцмереж, Telegram-каналів, ТБ і друкованої преси, форумів, блогів та інш.
  • Вміє фільтрувати новини за тональністю (позитивна, нейтральна, негативна)
  • І все це він робить всього за пару хвилин і надсилає у Telegram.

SoMo Bot стане для вас зручним помічником у контролі за репутацією, який зберігатиме ваш час!

Тільки для читачів діє унікальна пропозиція: 2 тижні безкоштовного Premium-доступу до SoMo Bot: https://t.me/Socmonitorbot?start=pr_actDS

4.Завжди спілкуйтесь максимально відкрито. Кризи можуть виникнути у будь-якій компанії. Мовчання у таких випадках лише посилює проблему. Єдиним правильним рішенням є швидка реакція на ситуацію, що склалася, і налагодження ефективного діалогу із зацікавленими групами. 

Слідкуйте за своєю репутацією та новинами ринку разом із SoMo Bot!

    Реклама на dsnews.ua