• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

11 друзів Лукашенка: Угорщина пробила чергове дно

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко прийняв вірчі грамоти від послів 11 країн, у тому числі Угорщина, яка стала першою країною Євросоюзу, яка відновила офіційні контакти з Мінськом після масових протестів 2020 року

Реклама на dsnews.ua

Лукашенко отримав вірчі грамоти від послів Казахстану, Угорщини, Єгипту, Зімбабве, Екваторіальної Гвінеї, Анголи, Уганди, Камбоджі, Філіппін, Йорданії та Колумбії, повідомляє "ДС" з посиланням на БЕЛТА.

Зокрема, новим послом Угорщини у Білорусі стала Зіта Ілона Бенчик.

"Угорщина є давнім і надійним другом Білорусі, відносини з яким, пройшовши випробування часом, вибудовуються на прагматичній та взаємоповажній основі... Готові до продовження діалогу з Угорщиною з метою деескалації напруженості в регіоні шляхом вирішення спірних питань лише мирними переговорами", — зазначив Лукашенко.

Варто зазначити, що Угорщина стала першою країною Євросоюзу, яка надіслала посла до Білорусі з 2020 року. Після фальсифікації президентських виборів та жорстоких придушень масових протестів країни Заходу припинили контакти з білоруським правлячим режимом.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua