• USD 36.6
  • EUR 36.2
  • GBP 41.4
Спецпроєкти

140 млн євро на модернізацію системи теплоенергетики, - Кличко розповів, як Київ готується до зими

Київ готується до наступного опалювального сезону в посиленому режимі, враховуючи всі обставини воєнного стану. Мешканці столиці будуть забезпечені необхідними послугами

Віталій Кличко на нараді
Віталій Кличко на нараді
Реклама на dsnews.ua

Про це під час наради з міністром розвитку громад та територій України Олексієм Чернишовим повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає "ДС".

За словами Кличка, попри критичний стан із фінансуванням та постачанням матеріалів, у Києві продовжується масштабна модернізація теплоенергетичного комплексу, яку було розпочато в минулі роки. 

"За 3 роки ми здійснили великий обсяг капітальних ремонтів на ТЕЦ, розпочали реконструкцію заводу "Енергія" та замінили 360 км мереж. Важливо, що це було комплексною модернізацією і дозволило зменшити на 10% аварійність мереж та на 5% – теплові втрати. Також важливо, що місто цього року залучило кредит ЄБРР у 140 млн євро на комплексну модернізацію системи київської теплоенергетики. Крім того, ми активно впроваджували технології енергозбереження у різних напрямках. Загалом ми вже втілили 1200 енергоефективних проектів і продовжимо цю масштабну програму", – зазначив Кличко.

Він наголосив, що всі необхідні роботи на завершальній стадії і кияни будуть забезпечені необхідними послугами. Зокрема, тепловики ліквідували 1700 пошкоджень тепломереж і активно відновлюють гаряче водопостачання мешканцям столиці.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua