• USD 29.3
  • EUR 30.5
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

А в чому новина? Зеленський звернувся до українців щодо загострення на Донбасі

Президент Володимир Зеленський заявив, що війна є реальністю для України вже 8 років і нинішнє скупчення російських військ на кордоні "не є новиною"

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав у своєму відеозверненні, повідомляє "ДС".

"А в чому власне новина? Хіба це не є реальністю вже 8 років? Хіба вторгнення почалось не в 2014 році? Хіба загроза війни з’явилась тільки зараз? Ці ризики існують вже не один день. І вони не стали більшими. Більшим став ажіотаж навколо них", — зазначив голова держави.

Зеленський впевнений, що зараз "активно нападають не на наші землі, а на ваші нерви". За його словами, це робиться для того, щоб посіяти в українців тривожність та погіршити бізнес-кон’юнктуру в Україні.

"(Це робиться — ред.) щоб послабити Україну, зробити такий фон, щоб наше "ні" звучало слабше", — пояснив він.

За словами Зеленського, Україна посилює свою обороноздатність, а наша армія завжди готова дати відсіч. Крім того, він запевнив, що знає про всі загрози і знає, що буде робити в разі загострення. Але влада робить все, щоб це не знадобилося та конфлікт вирішився дипломатичним шляхом.

Голова держави запевнив, що Україна завжди розраховує сама на себе, адже у нас є "гідність та гордість". Він додав про високий рівень міжнародної підтримки. 

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua