• USD 36.6
  • EUR 38.4
  • GBP 44.4
Спецпроєкти

А як Росія переможе? У Зеленського окреслили учасникам "Рамштайну" похмуру картину

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк запропонував учасникам Контактної групи з питань оборони України (формат "Рамштайн") уявити світ, в якому Росія перемогла б нашу країну

Михайло Подоляк
Михайло Подоляк / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Своїми думками Подоляк поділився у Twitter, передає "ДС".

"Кожен учасник формату "Рамштайн" має заплющити очі та уявити світ, у якому перемогла Росія. Ранкові ракети до круасанів, нічні сирени до колискових, зникнення міст із тисячолітньою історією. Цей світ стане реальністю, якщо зберегти поточні темпи постачання зброї. Чекаємо на рішення", — написав він.

Нагадаємо, 26 квітня на американській авіабазі "Рамштайн" у Німеччині відбулася зустріч представників оборонних відомств понад 40 країн: ЄС, НАТО, держав Африки, Близького Сходу і Перської затоки, Азійсько-Тихоокеанського регіону. Організовували її США.

За її результатами створили Консультативну групу з питань оборони України, яка діятиме на постійній основі та збиратиметься раз на місяць. Це дозволить оптимізувати та пришвидшити важливі процеси щодо отримання зброї, вдосконалити логістику, забезпечити оптимальну координацію.

Також на засіданні ухвалили стратегічне рішення переходу української армії на натівські калібри і техніку. Крім того, на зустрічі погодили, що навчальні програми будуть масштабовані та поширені навіть на ті зразки озброєнь і техніки, щодо надання яких поки немає політичних рішень.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua