• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

"Або буде погано людству, або ми переможемо": пропагандистка Кремля Симоньян відзначилася новою порцією "ядерної" маячні (ВІДЕО)

Головний редактор пропагандистської агенції Russia Today Маргарита Сімоньян вважає, що Росія виграє у протистоянні із Заходом

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це вона сказала у програмі ішного пропагандиста — Володимира Соловйова, передає "ДС".

"І всі вони вірять, що ми обов'язково програємо, а Захід обов'язково переможе. Не розуміючи, що це неможливо, ну це просто неможливо, так не буде! Або закінчиться зовсім погано для всього людства, або ми переможемо! Третього тут не дано!", — сказала вона.

Вона також заявила, що "відчуження" Росії — "назавжди".

"Коли питатимуть, скільки триватиме це наше от відчуження, протистояння із Заходом… У мене версія тільки одна: хлопці, це назавжди! Просто звикайте до цього нового життя. Я не можу більше слухати ниття про те, що "дітей шкода!" Ось у чому вам шкода дітей?", — запитує російська пропагандистка.

Симоньян додала, що їй не шкода, якщо росіяни не навчатимуться на Заході.

"А ось людям багатьом шкода, що вони тепер не навчатимуться на Заході, перед ними не буде тепер відкритий цей "дивний новий світ" (відсилання до однойменного роману Олдоса Хакслі — "ДС"), вони тепер будуть трохи не такими відкритими. Я їм говорю: послухайте люди, радіти треба! Цей "дивний новий світ" з такою швидкістю кур'єрського поїзда мчить у пекло, що через 10 років ви скажете "дякую величезне, що моя дитина ніколи не вчилася на Заході і в неї більше ніколи не буде такого шансу, тому що, принаймні він залишиться моєю дитиною та нормальною людиною". Що б не було, як би ми не поводилися, у нас це протистояння з ними — протягом нашого життя точно", — сказала пропагандистка.

У Мережі вказують на низький інтелектуальний рівень головного редактора Russia Today.

"Симоньян знову загрожує влаштувати ядерну війну. Ні про що інше, крім як про знищення всього того, що було створено іншими, ця тупа істота і їй подібні думати не можуть", — пише telegram-канал "Солов'їний послід".

Нагадаємо, Володимир Соловйов заявив, що Німеччина нібито потребує "гуманітарної місії".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua