• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Агресія Росії: Кулеба радить українцям "тримати голову холодною"

Українці зможуть вийти переможцями із ситуації з ескалацією російської агресії, якщо будуть "тримати голову холодною". Сама ж ситуація залишається під контролем

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на брифінгу за підсумками зустрічі з главою МЗС Канади Мелані Жолі, передає "ДС" із посиланням на "РБК-Україна".

За його словами, візит канадського міністра відбувся під час активізації великої дипломатії, метою якої є стримування Росії від реалізації агресивних планів.

"Наша сьогоднішня розмова підтвердила, що ми виступаємо єдиним дипломатичним фронтом і разом мобілізуємо міжнародну підтримку України в цій складній ситуації. Ситуація знаходиться під контролем. Я прошу не піддаватися паніці. Пам'ятайте, що українці перемагають, коли тримають голову холодною, а серце гарячим", — зазначив міністр.

Він також висловив подяку за роботу канадської тренувальної місії UNIFIER в Україні.

Як писала "ДС", очільник МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що президент РФ Володимир Путін має на меті повернути Україну під російський контроль, а також принизити Захід, встановивши свою сферу впливу в Європі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua