• USD 36.6
  • EUR 39.9
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

Агресор зайде настільки далеко, наскільки ми йому дозволимо, — Кличко щодо повторного наступу росіян на Київ

Якщо в окупантів буде можливість, вони спробують ще раз піти на Київ. Проте військові вже зробили висновки, а міська влада допомагає їм в усьому, щоб події лютого не повторились

Мер Києва Віталій Кличко
Мер Києва Віталій Кличко
Реклама на dsnews.ua

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у інтерв’ю "РБК-Україна", передає "ДС".

"Київ – це серце країни, символ країни, її столиця. Він був і залишається метою агресора. І якщо в них буде можливість, вони обов’язково будуть намагатися йти на Київ. Я нікого не лякаю, але до цього потрібно бути готовим. Висновки військові зробили. Ми також контролюємо дії, допомагаємо всім, чим можемо, щоб те, що відбулось у лютому, не повторилось", — заявив Віталій Кличко, відповідаючи на запитання про ризики нового наступу на Київ.

Кличко також наголосив, що президенту РФ Володимиру Путіну все ще потрібна вся Україна, а не якісь окремі її території. І він піде настільки далеко, наскільки йому дозволять.

"Дехто в Україні та серед західних партнерів робив велику помилку, коли казав, що путін заспокоїться після анексії Криму, нібито йому цього буде достатньо, що він задоволений і б’є себе в груди як великий "собиратель русских земель". Дехто казав, що він буде задоволений Донецьком і Луганськом. Але йому потрібні ми всі, йому потрібна вся Україна. Нашим закордонним партнерам я кажу, що Путін зайде настільки далеко, наскільки ми дозволимо йому це зробити", — наголосив Кличко.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua