• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Американські журналісти в'їхали до Криму через Росію: у МЗС прокоментували

Журналісти американського телеканалу NBC в'їхали на територію окупованого Криму із порушенням українського законодавства. У МЗС України з'ясовують обставини інциденту та встановлюють причетних до протиправних дій

Реклама на dsnews.ua

Про поїздку американських журналістів до Криму стало відомо з репортажу телеканалу, передає "ДС".

"NBC News приїхав до Криму потягом з Москви через Керченський (Кримський) міст, який був підірваний минулої осені, що стало стратегічним і символічним ударом по Путіну. Зараз він повністю відновлений, але, ймовірно, знову стане мішенню, якщо бойові дії дійдуть до півострова", — сказано у повідомленні телеканалу.

При цьому автори сюжету стверджують, що більшість опитаних ними кримчан вважають анексований півострів територією Росії.

Спікер МЗС України Олег Ніколенко, коментуючи сюжет, заявив, що компетентні органи України встановлюють обставини незаконного відвідування журналістом NBC території Криму

"Відвідання тимчасово окупованого Криму з території Російської Федерації є порушенням законодавства України. Для порушників передбачена правова відповідальність. Зокрема, іноземцям за такі дії також передбачена заборона вїзду в Україну. Компетентні органи України нині встановлюють обставини незаконного відвідання журналістом NBC території Криму", — підкреслив Ніколенко.

Нагадаємо, у січні на офіційній сторінці посольства Росії у Швеції було опубліковано мапу, на якій Крим позначений як територія України.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua