• USD 36.6
  • EUR 36.1
  • GBP 41.1
Спецпроєкти

Ані Лорак, яка живе в Росії, для туру Німеччиною оголосила себе "найтитулованішою українською співачкою" (ФОТО)

Співачка, народна артистка України Ані Лорак, яка після 2014 року живе та працює переважно в Росії, анонсувала концертний тур Німеччиною. При цьому Лорак оголосила себе "найтитулованішою співачкою України"

Ані Лорак
Ані Лорак
Реклама на dsnews.ua

На це звернув увагу на Twitter український блогер Віталій Гордієнко, передає "ДС"

"Ані Лорак швидко перевзулась для туру в Німеччині. Тепер вона "найтитулованіша українська співачка". Є ідеї що з цим робити?, — запитав він підписників.

У Twitter прямо називають Лорак "зрадницею України".

"Ані Лорак — зрадниця України, яка у 2014 році підтримала російську агресію проти власної країни та переїхала до РФ. Вона зробила свій вибір і з того часу не показувала жодних змін у своїх переконаннях і не покаялася. Зараз вона гастролює Німеччиною, використовуючи свій український паспорт і називає себе "українською співачкою", — написала одна з користувачів сервісу мікроблогів під ніком Olga of Uzhgorod.

Olga of Uzgorod також додала, що співачці в Україні не раді.

Їй (Ані Лорак — "ДС") в Україні не раді, вона жодним чином, в жодній формі вона не представляє Україну. Хоч би що вона говорила — вона не є представником думки українців. Якщо ви шанувальник (співачки — "ДС") і думаєте, що збираєтеся виявити солідарність з Україною — не треба. Ваша солідарність полягатиме в тому, щоб не піти (на концерти — "ДС"), — пише вона.

У Мережі також звернули увагу, що в німецькій версії анонсу про тур Ані Лорак Німеччиною, взагалі не згадується, що співачка родом з України. Хоча у російській версії її сайту згадується, що Лорак – українка.

Крім того, у Twitter нагадали, що до 2021 року у співачки функціонував сайт, на якому серед іншого, були розміщені анонси її концертів по Росії.

Так, у 2018 році Ані Лорак брала участь у "льодовому шоу", яке організувала дружина спікера президента РФ, колишня фігуристка Тетяна Навка.

Віталій Гордієнко також закликав українців, які мешкають у Німеччині та Чехії, бойкотувати концерти Лорак, а міністерство культури України — позбавити співачку всіх державних нагород.

Як повідомляла "ДС", у липні 2021 року організатор концертів Ані Лорак в Одесі Артем Вознюк, якого у ЗМІ часто називають "українофобом", пообіцяв "воювати за російську мову".

У січні 2022 року перед широкомасштабним вторгненням Росії співачка давала концерти в Україні.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua